Obok promocji konta osobistego, w której do zdobycia jest premia w wysokości 250 zł, w Millennium Banku możemy otworzyć konto Konta 360° Junior dla swojego dziecka i zyskać premię w kwocie 50 zł

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 30 listopada 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 2500 szt.
  • Do zdobycia: 50 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.11.2020r lub do wyczerpania puli nagród – 5 000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do aktualnych klientów Banku będących posiadaczem konta osobistego lub karty kredytowej, z wyłączeniem osób, które brały już udział we wcześniejszej  promocji Konta 360° Junior.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji wnioskujemy o Konto 360° Junior dla swojego małoletniego dziecka wraz z kartą debetową i Kontem Oszczędnościowym Profit. Wniosek powinniśmy złożyć za pomocą bankowości internetowej Millenet, czyli musimy posiadać konto osobiste lub najpierw je założyć np korzystając z równoległej promocji.

Ponadto konieczne będzie przekazanie naszego numeru telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w Kanałach Bankowości Elektronicznej oraz wyrażenie niezbędnych zgód, a chodzi o zaakceptowanie regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Jakie warunki należy spełnić

Warunki promocji zależne są od wieku naszego dziecka. Gdy nasze dziecko nie ukończyło 13 roku życia powinniśmy zapewnić wpływ na konto w kwocie 200 zł. Natomiast, jeśli nasze dziecko ukończyło 13 rok życia musimy jeszcze wykonać trzy transakcje kartą lub Blikiem lub zbliżeniowo telefonem. Warunki promocji musimy spełnić do dnia 31.12.2020r.

Nagrody

Nagroda zostanie nam przekazana do dnia 31.01.2020r na konto otwarte w promocji.

220 zł za konto osobiste

Jeśli zdecydujemy się na otwarcie konta w Millennium Banku, możemy skorzystać z promocji Konta 360° i zarobić 250 zł. Więcej o promocji znajdziemy tutaj:  http://wybieramkonto.pl/bon-do-zalando-o-wartosci-100-zl-150-zl-w-gotowce-listopadowa-promocja-konta-w-millennium-banku

Dokumenty

 

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!