W promocji Konta 360° Junior w Millennium Banku możemy zyskać 50 zł w postaci ekarty podarunkowe na Goodie. Ponadto jeśli nie posiadamy konta osobistego w Banku, za jego założenie i spełnienie warunków promocji zyskamy do 300 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 1 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 10 000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 50 zł na Goodie

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 1. 03.2021r lub do wyczerpania puli nagród – 10 000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do aktualnych klientów Banku będących posiadaczem konta osobistego lub karty kredytowej, z wyłączeniem osób, które brały już udział we wcześniejszej  promocji Konta 360° Junior.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o Konto 360° Junior dla swojego małoletniego dziecka wraz z kartą debetową i Kontem Oszczędnościowym Profit. Wniosek składamy za pomocą bankowości internetowej Millenet, czyli musimy posiadać konto osobiste lub najpierw je założyć np korzystając z równoległej promocji.

Ponadto konieczne będzie przekazanie naszego numeru telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w Kanałach Bankowości Elektronicznej oraz wyrażenie niezbędnych zgód, a chodzi o zaakceptowanie regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Jakie warunki należy spełnić

Następnie do dnia 31.03.2021r powinniśmy za pomocą Millenetu złożyć wniosek o świadczenie 500 + na nowy okres rozliczeniowy od 1.06.2021 r do 31.05.2022r oraz wskazać konto osobiste rodzica do wypłaty świadczenia.

Ponadto, jeśli nasze dziecko ukończyło 13 roku życia powinniśmy wykonać choć jedną transakcję kartą lub Blikiem lub zbliżeniowo telefonem, w tym samym terminie czyli do 31.03.2021r.

Nagrody

Nagroda zostanie nam przekazana do dnia 30.04.2021 r za pomocą wiadomości sms. Ważność karty podarunkowej wynosi 60 dni.

 

Aby skorzystać z promocji, trzeba posiadać konto osobiste w Millennium Banku. Jeśli masz konto osobiste złóż wniosek o konta dla dziecka za pomocą bankowości internetowej Millenet. Jeśli nie posiadasz konta osobistego, to załóż je w pierwszej kolejności. Poniżej link

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest