PROMOCJA ZAKOŃCZONA

źródło: getinbank.pl

Getin Bank przygotował super promocję, z której możemy skorzystać jeśli zdecydujemy się otworzyć Konto Proste Zasady. Sama oferta konta jest naprawdę ciekawa, teraz możemy mieć jeszcze 5% zwrotu za płatności. Sprawdź co należy zrobić aby otrzymać zwrot 🙂

Od kiedy do kiedy trwa promocja

Promocja trwa od 19 lutego 2018 r. do 15 kwietnia 2018 r. – w tym czasie możemy przystąpić do promocji. Okres promocji trwa od momentu przystąpienia uczestnika do promocji przez kolejnych pełnych 6 miesięcy kalendarzowych następujących po sobie

Kto może skorzystać z promocji

Z promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Banku od dnia 18 lutego 2017r. Poniżej zapis z regulaminu Banku:

Uczestnik – każda osoba fizyczna, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiada i nie posiadała w Banku jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od 18 lutego 2017 r. która otworzy Konto Osobiste za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Bankowości Telefonicznej lub Strony internetowej Banku oraz spełni warunki Promocji określone w niniejszym Regulaminie.

Jak przystąpić do promocji

Jeśli warunki nie wykluczają nas z promocji wystarczy przejść na stronę banku i złożyć wniosek o otwarcie Konta Proste Zasady. Podczas składania wniosku bank wymaga od nas zaakceptowania zgody marketingowej!!! Oto definicja z regulaminu:

Zgody marketingowe – brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Banku, zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku oraz zgoda na marketing elektroniczny Banku.

Wniosek możemy również złożyć za pomocą bankowości internetowej lub telefonicznie. Następnie zawieramy z bankiem umowę i aktywujemy konto.

5% zwrotu

Po otwarciu konta nie pozostaje nam nic innego jak aktywne korzystanie z konta. Bank zwróci nam 5% wartości transakcji  bezgotówkowych wykonanych za pomocą karty lub BLIK. Zwrot możemy otrzymać przez okres kolejnych pełnych 6 miesięcy. W każdym miesiącu maksymalna kwota zwrotu to 30 zł – w sumie możemy zgarnąć 180 zł 🙂 🙂 Nagroda będzie wypłacana na konto osobiste

Dokumenty

Regulamin promocji: 5% zwrotu na prostych zasadach

Share This