PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa kolejna promocja w Banku BNP Paribas, w której za założenie karty kredytowej możemy odebrać nawet do 400 zł w bonach do wykorzystania w sieci sklepów Allegro, RTV EURO AGD, Empik oraz Douglas. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać najpóźniej do dnia 31.08.2019r lub do czasu osiągnięcia liczby 6000 wniosków promocyjnych. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pomocą strony.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Przystąpić do promocji możemy wypełniając formularz kontaktowy poprzez stronę promocji. Następnie skontaktuje się z nami pracownik Banku i pomoże w  procedurze wnioskowania o kartę.  W ostatnim kroku powinniśmy zawrzeć umowę o kartę Kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

Warunkiem w promocji jest wykonanie płatności kartą o łącznej wartości 1000 zł przez pierwsze 4 miesiące następujące po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki promocji otrzymamy bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach: Allegro, RTV EURO AGD, Empik lub Douglas.

Transakcje bezgotówkowe akceptowane w ramach promocji:

  • płatności kartą za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych
  • operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty
  • wypłata gotówki kartą z bankomatu

Jeśli nie wypełnimy warunków promocji w jednym z miesięcy, możemy nadal uzyskać nagrodę w pozostałych miesiącach objętych promocją.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy w ciągu 7 dni od zakończenia miesiąc, za który została naliczona. Nagrodę możemy odebrać poprzez stronę internetową www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od dnia jej przyznania. Aby zalogować się na stronę potrzebny będzie identyfikator klienta- nadany przez bank oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL.

Nagrodę musimy wykorzystać najpóźniej do 31.05.2020r .

Dokumenty