źródło: citybank.pl

W kolejnej promocji kart kredytowych w Citybanku do zgarnięcia mamy 400zł, które możemy wykorzystać w sklepie morele.net – jednego z największych sklepów z elektroniką w Polsce. Przeczytaj jak zdobyć nagrodę

Od kiedy do kiedy trwa promocja

Promocja trwa od 09.08.2017r. do 31.12.2017r.

Kto może wziąć udział w promocji

Podobnie jak w pozostałych promocjach kart kredytowych CityBanku musimy spełnić podstawowe warunki czyli:

  • Wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • Dla firm: wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2015r posiadały kartę kredytową w CityBanku oraz pracownicy Banku i osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie promocji(szczegóły znajdziecie w regulaminie)

Co należy zrobić?

Aby przystąpić do promocji wystarczy wypełnić i wysłać formularz na stronie promocji. W kolejnym kroku skontaktuje się z nami konsultant z banku. Podczas rozmowy telefonicznej składamy w wniosek o kartę kredytową oraz zawieramy umowę. Konsultant poprosi nas również o przesłanie dokumentu potwierdzającego nasze dochody. Po zawarciu umowy wystarczy spełnić dwa warunki:

  • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę musimy dokonać transakcji Kartą na łączną kwotę min. 1000 zł – w regulaminie możemy sprawdzić jakie transakcje są brane po uwagę.
  • W tym samym czasie musimy również przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej

Nagrody

Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki otrzymają elektroniczny voucher o wartości 400 zł 🙂 do wykorzystania w sklepie morele.net. Nagroda zostanie przekazana do końca miesiące następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher jest ważny do 31.07.2018r.

Dokumenty

 

Share This