Wystartowała kolejna promocja karty kredytowej w Citibanku. Zawierając umowę o kartę kredytową City Simplicity i spełniając warunki promocji możemy zdobyć aż 400 zł na zakupy w sieci sklepów Biedronka

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 03.10.2019r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem City Banku, czyli osobą, która od 1.01.2017r nie posiadała karty kredytowej w City Banku.

Dodatkowo wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Udział w promocji możemy wziąć wnioskując o wydanie karty kredytowej poprzez stronę internetową. Podczas składania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody np. wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące. Następnie musimy zawrzeć umowę o kartę oraz dokonać jej aktywacji.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogujemy się chociaż jeden raz w serwisie Citibanku Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy dokonamy płatności kartą o łącznej wartości 2000 zł. Zatem jeśli zawrzemy umowę o kartę w lipcu, warunki promocji powinniśmy spełnić do końca października.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

O przyznaniu nagrody zostaniemy powiadomieni za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CityBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam przekazana w postaci elektronicznego ekodu za pomocą wiadomością w serwisie Citibank Online w ciągu 60 dni od daty otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Ekod możemy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty jego otrzymania. Aby zrealizować naszą nagrodę musimy podać 13- cyfrowy kod podczas wykonywania zakupów.

Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

KARTA KREDYTOWA CITY SIMPLICITY

Biorąc udział w promocji wnioskujemy o kartę kredytową City Simplicity. To jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku!

Pamiętajmy, że korzystanie z karty kredytowej może być całkiem darmowe, jeśli nasze zadłużenie będziemy spłacać w okresie bezodsetkowym. Ponadto z kartą kredytową City Simplicity nie zapłacimy za wydanie i obsługę karty. I możemy dodatkowo skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials lub z Programu korzyści City Specials.

DOKUMENTY