źródło: citybank.pl

W tym artykule opiszemy kolejną promocję karty kredytowej w Citybanku. Tym razem mamy okazję zgarnąć 400 zł do wykorzystania na allegro 🙂 Warunki promocji są bardzo podobne do poprzedniej promocji. 

Od kiedy do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje od 9 sierpnia 2017 r. do 31 stycznia 2018 r.

Kto może wziąć udział w promocji

Do uczestnictwa w promocji musimy spełniać podstawowe warunki. Poniżej zapis z regulaminu

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Bank wyklucza z promocji osoby, które od 1 stycznia 2015r posiadały główną kartę kredytową CityBanku.

Co należy zrobić

Jeśli chcemy przystąpić do promocji to wystarczy wypełnić formularz na stronie promocji, a następnie poczekać na telefon od doradcy Banku. Podczas rozmowy złożymy wniosek o kartę kredytową. Konieczne jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych i otrzymywanie informacji handlowych.

Bank będzie wymagał od nas dokumentu potwierdzającego nasze dochody. Szczegóły uzyskamy podczas rozmowy z konsultantem. Po zbadaniu naszej zdolności kredytowej Bank zdecyduje o zawarciu z nami umowy. Po zawarciu umowy pozostaje nam jeszcze spełnienie kilku warunków promocji.

Aby zdobyć nagrodę będziemy jeszcze musieli spełnić dwa warunki:

  • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę musimy dokonać transakcji Kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Czasu jest dość dużo więc raczej nie powinniśmy mieć problemu ze spełnieniem tego warunku.
  • W tym samym czasie musimy również przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej

Nagrody

Uczestnicy promocji, którzy spełnią wszystkie warunki otrzymają voucher do allegro o wartości 400 zł 🙂 Nagrody zostaną przekazane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Voucher będzie ważny przez 4 miesiące od daty otrzymania. Aby go zrealizować wystarczy, ze podczas zakupów na allegro wpiszemy numer vouchera w polu „masz kod rabatowy”

Dokumenty

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji w regulaminie

Share This