źródło: citybank.pl

Osoby, które zastanawiają się nad kartą kredytową mają kolejny powód aby przeanalizować ofertę CityBanku. W chwili obecnej możemy wybrać jedną z kilku promocji. Dziś opiszemy jak zgarnąć nagrodę w wysokości 400 zł do wykorzystania w sklepie oleole.pl

Od kiedy do kiedy trwa promocji

Promocja trwa od 15 listopada 2017 r. do 31 stycznia 2018 r.

Kto może wziąć udział

Aby przystąpić do promocji musimy spełnić podstawowe warunki:

  • Wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • Dla firm: wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Jeśli od 1 stycznia 2015r posiadaliśmy kartę kredytową w Banku nie możemy wziąć udziału w promocji(szczegóły w regulaminie promocji)

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji wystarczy wypełnić formularz na stronie promocji. Jest to krótki formularz, w którym podajemy podstawowe dane. Na podstawie przesłanych danych Bank skontaktuje się z nami w celu złożenia wniosku o kartę kredytową.

Bank będzie wymagał od nas przedstawienia dokumentu potwierdzającego nasze dochody w celu zbadania zdolności kredytowej. Po pozytywnej weryfikacji podpisujemy umowę o kartę kredytową (wszystkich szczegółów udzieli nam doradca podczas rozmowy telefonicznej).

Podczas składania wniosku będziemy musieli wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Po zawarciu umowy o kartę kredytową i otrzymaniu karty pozostanie nam jeszcze spełnienie dwóch warunków

Warunki

Warunek pierwszy – należy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej (pod adresem: www.citihandlowy.pl/logowanie) lub za pomocą aplikacji mobilnej. Mamy na to czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę.

Warunek drugi – należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 1000 zł. Podobnie jak w pierwszym warunku mamy na to czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę.

Nagrody

Jeśli spełnimy warunki promocji otrzymamy nagrodę w wysokości 400 zł. Będzie to kod rabatowy do wykorzystania w sklepie oleole.pl. Bank powiadomi nas o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji. Otrzymany kod będzie ważny do 31 grudnia 2018r. 🙂 🙂 🙂

Jak wykorzystać otrzymany kod?

Podczas składania zamówienia w sklepie oleole.pl w koszyku w polu z napisem „Jeśli posiadasz kod promocyjny – wprowadź go tutaj:” wpisujemy kod rabatowy i klikamy na przycisk „Sprawdź kod”

Dokumenty

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji

Share This