PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa promocja karty kredytowej City Simplicity, w której możemy zgarnąć 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Zapraszamy do analizy oferty 🙂

Do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje do 6.03.2019 roku

Dla kogo jest ta promocja

Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które są nowymi klientami City Banku tzn. od 1.06.2015 roku nie posiadały żadnego produktu w City Banku. Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i firmowych

Ponadto, aby wnioskować o kartę kredytową jako klient indywidualny musimy otrzymywać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionymi w obecnej firmie min. 3 miesiące.

Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a prowadzić działalność musimy co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

Aby skorzystać z oferty należy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji

 

W formularzu musimy zaakceptować zgodę na udostępnienie naszych danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie elektroniczne i telefoniczne informacji handlowych. I tyle 🙂

Po wysłaniu formularza skontaktuje się z nami konsultant, który pomoże nam w złożeniu wniosku o kartę kredytową.Tutaj z pewnością będziemy musieli dostarczyć dokumenty potwierdzające zatrudnienie oraz dochody. Później pozostaje nam podpisać umowę o kartę kredytową City Simplicity.

Uwaga! W formularzu zgłoszeniowym musimy podać numer naszej karty Biedronki. Karta musi być aktywna. Jeśli nie posiadamy karty, możemy ją założyć w dowolnym sklepie sieci Biedronka.

Jakie warunki należy spełnić

Aby otrzymać nagrodę należy spełnić dwa proste warunki. Po pierwsze powinniśmy zalogować się do bankowości internetowej Citybank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile najpóźniej do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Po drugie w tym samym okresie musimy dokonać płatności bezgotówkowych naszą kartą kredytową na kwotę min.1200 zł – biorąc pod uwagę czas jaki mamy na spełnienie tego warunki, nie powinien on być trudny do spełnienia

Nagroda

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków zdobędziemy nagrodę w formie bonu elektronicznego przekazanego na podany w formularzu numer karty Biedronka.

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani przez bank za pomocą mobilności internetowej nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki.

Nagrodę otrzymamy w okresie 60 dni od uzyskania informacji o jej przyznaniu. Zostanie nam przyznana, jeśli w dniu jej otrzymania będziemy mieć aktywną kartę City Simplicity oraz kartę Biedronki. Nagroda jest ważna przez 12 miesięcy od dnia jej otrzymania.

Karta Kredytowa City Simplicity

Biorąc udział w promocji wnioskujemy o kartę kredytową City Simplicity. To jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku. Poniżej wzór karty

Pamiętajmy, że korzystanie z karty kredytowej może być całkiem darmowe, jeśli nasze zadłużenie będziemy spłacać w okresie bezodsetkowym.

Ponadto z kartą kredytową City Simplicity nie zapłacimy za wydanie i obsługę karty. I możemy dodatkowo skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials lub z Programu korzyści City Specials.

Dokumenty

Komentarze i opinie o promocji mile widziane 🙂 🙂 🙂