źródło: citybank.pl

W tym artykule opiszemy najnowszą promocję karty kredytowej w Citybanku, w której możemy zdobyć 400zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl 🙂 🙂  Artykułem tym rozpoczniemy analizę trwających promocji kart kredytowych w City Handlowym. W każdej promocji można zdobyć nawet kilkaset złotych. Jak zdobyć 400 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl ?

Od kiedy do kiedy trwa promocja

Promocja obowiązuje od 20 listopada 2017r. do 31 stycznia 2018r

Kto może wziąć udział w promocji

Aby wziąć udział w promocji musimy spełnić podstawowe warunki:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Z promocji Bank wyklucza również osoby, które posiadały kartę kredytową w banku od 1 stycznia 2015r. Wykluczeni są również pracownicy banku, osoby współpracujące z bankiem na podstawie umowy cywilnoprawnej, osoby zaangażowane bezpośrednio w przygotowanie oferty… – dokładny zapis znajdziecie w regulaminie promocji, link na dole strony 🙂

Co należy zrobić

Jeśli spełniamy warunki promocji wystarczy wysłać formularz na stronie promocji. Po wysłaniu formularza skontaktuje się z nami doradca Banku. Podczas rozmowy z doradcą składamy wniosek o kartę kredytową i zawieramy umowę. Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych.

Do zawarcia umowy o kartę kredytową będziemy musieli przesłać do banku dokument potwierdzający nasze dochody(szczegóły uzyskamy podczas rozmowy z konsultantem). Po zbadaniu naszej zdolności kredytowej bank podejmie decyzję o zawarciu z nami umowy o kartę kredytową.

Jeśli będziemy już posiadali kartę kredytową pozostanie nam spełnienie dwóch warunków. Pierwszy z nich to wykonanie 5 transakcji kartą miesięcznie w ciągu dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę. Łącznie musimy wykonać 10 transakcji kartą kredytową(w regulaminie znajdziemy szczegóły dotyczące rodzaj transakcji akceptowanych prze Bank)

Drugim warunek to min. jedno logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej. Na wykonanie tego warunku mamy czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę

Nagrody

Po spełnieniu warunków promocji otrzymamy voucher o wartości 400zł 🙂 🙂 🙂 do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Nagrody zostaną wysłane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher jest ważny do 30 czerwca 2019 roku.

Dokumenty

Share This