Tym razem w promocji karty kredytowej City Simplicity w City Banku do zyskania voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro. podobnie jak w innych promocjach Banku warunki promocji są łatwe do spełnienia, a dodatkowo obowiązuje skrócony okres karencji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 13.12.2019r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów City Banku- osób, które od 1.01.2018r nie posiadały karty kredytowej w City Banku. Okres karencji w porównaniu z poprzednimi promocjami został znacznie skrócony.

Ponadto wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Powinniśmy za pomocą strony internetowej przesłać wniosek o wydanie karty kredytowej, dołączając do wniosku dokument dochodowy potwierdzający osiągane przez nas dochody.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

W promocji mamy do spełnienia 2 warunki: po pierwsze musimy zalogować się minimum jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą Bankowości Mobilnej Citi Mobile. Po drugie musimy dokonać płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Możemy dokonywać płatności kartą za zakupy w sklepach, na stacjach paliw oraz w internecie. Nie zostaną uznane transakcje zwrócone, przelewy wewnętrzne, polecenia przelewów krajowych oraz transakcje szczególne, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Bank poinformuje nas o otrzymaniu nagrody w serwisie bankowości internetowej CityBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Natomiast nagrodę dostaniemy w ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości o nagrodzie. Pod warunkiem, że nasza karta kredytowa będzie nadal aktywna.

Na wykorzystanie vouchera mamy 12 miesięcy od momentu jego otrzymania. Nagrodę musimy wykorzystać jednorazowo i wydać całą kwotę nagrody. Zatem musimy kupić coś za 400 zł lub droższego.

DOKUMENTY