Kolejna, świetna promocja karty kredytowej City Simplicity. Tym razem zyskać możemy aż 400 zł na dowolny zakup w sklepie internetowym mi-home.pl. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 02.12.2019r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Do promocji możemy przystąpić będąc nowym klientem City Banku, czyli osobą, która od 1.01.2017r nie posiadała karty kredytowej w City Banku.

Ponadto wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Najpierw powinniśmy za pomocą strony internetowej zawnioskować o kartę kredytową. Wnioskując o kartę konieczne będzie dostarczenie do Banku dokumentu dochodowego potwierdzającego osiągane przez nas dochody.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Po otrzymaniu karty pozostaje nam spełnienie 2 warunków promocji:  zalogowanie się minimum jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą Bankowości Mobilnej Citi Mobile w ciągu  miesiąca od podpisania umowy o kartę oraz dokonanie płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł w  ciągu 3 miesięcy.

W ramach drugiego warunku promocji możemy dokonywać płatności kartą za zakupy w sklepach, na stacjach paliw oraz w internecie. Nie zostaną uznane transakcje zwrócone, przelewy wewnętrzne, polecenia przelewów krajowych oraz transakcje szczególne, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Nagrodę otrzymamy w postaci kodu rabatowego w serwisie bankowości internetowej CityBank Online do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Pod warunkiem, że nasza karta kredytowa będzie nadal aktywna.

Na wykorzystanie kodu mamy 6 miesięcy od momentu jego otrzymania.

KARTA KREDYTOWA CITY SIMPLICITY

Biorąc udział w promocji wnioskujemy o kartę kredytową City Simplicity. To jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku. Pamiętajmy, że korzystanie z karty kredytowej może być całkiem darmowe, jeśli nasze zadłużenie będziemy spłacać w okresie bezodsetkowym.

Ponadto z kartą kredytową City Simplicity nie zapłacimy za wydanie i obsługę karty. I możemy dodatkowo skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials lub z Programu korzyści City Specials.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!