Trwa promocja, w której dostać możemy aż 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów morele.net. Warunki promocji są niezwykle proste. Zapraszamy do zapoznania się z promocją.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja trwa do dnia 13.12.2019r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Skorzystać z promocji możemy będąc nowym klientem City Banku- osobą, która od 1.01.2018r nie posiadała karty kredytowej w City Banku. Posiadając inne produkty banku, nie jesteśmy wykluczeni z promocji.

Dodatkowo wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia oraz stażu pracy:

 • jako klient indywidualny- musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
 • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Jeśli spełnimy warunki opisane powyżej musimy za pomocą strony internetowej przesłać wniosek o wydanie karty kredytowej City Simplicity. Wnioskując powinniśmy dołączyć dokument dochodowy potwierdzający osiągane przez nas dochody. Na podstawie złożonego wniosku musimy zawrzeć umowę o kartę oraz ją aktywować.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Warunkiem w promocji jest zalogowanie się minimum jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą Bankowości Mobilnej Citi Mobile oraz dokonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Możemy dokonywać zakupy w sklepach, na stacjach paliw oraz w internecie. Nie zostaną uznane transakcje zwrócone, przelewy wewnętrzne, polecenia przelewów krajowych oraz transakcje szczególne, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CityBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. W tej samej wiadomości otrzymamy również e-kod vouchera.

Na wykorzystanie vouchera będziemy mieć czas do 31.08.2020r. Voucher możemy wykorzystać jednorazowo, a zamówienie musi być o wartości  równej lub wyższej wartości vouchera.

Voucher możemy wykorzystać w sklepach grupy morele.net, do których należą:

  • morele.net – sprzęt komputerowy, AGD oraz RTV,
  • hulahop.pl – zabawki i produkty dziecięce,
  • amfora.pl – perfumy i kosmetyki,
  • budujesz.pl – artykuły budowlane i narzędzia,
  • digitalo.pl – książki, muzyka i filmy,
  • motoria.pl – artykuły motoryzacyjne,
  • presto.pl sport i turystyka,
  • ubieramy.pl – odzież, obuwie i dodatki,
  • meblujesz.pl – dekoracja i aranżacja wnętrz

KARTA KREDYTOWA CITY SIMPLICITY

Biorąc udział w promocji wnioskujemy o kartę kredytową City Simplicity. To jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku. Pamiętajmy, że korzystanie z karty kredytowej może być całkiem darmowe, jeśli nasze zadłużenie będziemy spłacać w okresie bezodsetkowym.

Ponadto z kartą kredytową City Simplicity nie zapłacimy za wydanie i obsługę karty. I możemy dodatkowo skorzystać z Programu Mastercard Priceless Specials lub z Programu korzyści City Specials.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!