Bardzo łatwe warunki do spełnienia w promocji karty kredytowej Mastercard w Banku BNP Paribas. A w niej za założenie karty kredytowej oraz spełnienie jednego, prostego warunku aktywności zyskać możemy elektroniczny e-bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

W promocji wziąć udział możemy najpóźniej do dnia 30.11.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które od 01.01.2018r nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji powinniśmy wypełnić formularz kontaktowy poprzez stronę promocji. Następnie skontaktuje się z nami pracownik Banku i pomoże w  procedurze wnioskowania o kartę. Gdy karta zostanie nam przyznana, pozostanie nam zawrzeć umowę o kartę Kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

Jedynym warunkiem do spełnienia w promocji jest dokonanie co najmniej jednej płatności kartą o łącznej wartości co najmniej 1500 zł, do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Transakcje bezgotówkowe akceptowane w ramach promocji:

  • płatności kartą za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych
  • operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty
  • wypłata gotówki kartą z bankomatu

Nagrody

Nagrodę stanowi elektroniczny e-kod na zakupy w sklepach Biedronka, otrzymamy go w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji. Nagrodę możemy odebrać poprzez stronę internetową mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od dnia jej przyznania logując się na stronę poprzez podanie identyfikatora klienta.

Nagrodę musimy wykorzystać najpóźniej do 30.11.2020r .

Dodatkowo po założeniu karty kredytowej możemy otrzymać 5000 punktów w programie Mam Bonus, które następnie wymienimy na nagrody. Wystarczy, że w ciągu 60 dni wykonamy 4 transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy