W 4 edycji promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Banku za wykonywanie transakcji kartą otrzymamy moneyback w wysokości 3%. W miesiącu łącznie zdobyć możemy premię w kwocie 150 zł, natomiast w ciągu 6 miesięcy nawet 900 zł plus darmowe konto przez 24 miesiące.

AKTYWNA DO 30.09.2020r

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do dnia 30.09.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która nie posiada rachunku firmowego w Santander od 31.03.2019r do dnia przystąpienia do promocji.

Jak przystąpić do promocji

Na początku powinniśmy zawrzeć umowę o prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą debetową oraz umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej MiniFirma. Rachunek możemy otworzyć na jeden z czterech sposobów: za pośrednictwem strony internetowej, infolinii, usługi Elektronicznej Santander Internet lub mobilnego doradcy. Ważne, abyśmy w czasie wnioskowania wyrazili zgodę na przetwarzanie danych marketingowych w Banku oraz na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych.

Jakie warunki należy spełnić

W promocji otrzymamy zwrot za  transakcje bezgotówkowe kartą debetową w wysokości 3%. W skali miesiąca maksymalnie zarobić możemy 150 zł, co w okresie 6 miesięcy wyniesie łącznie nawet 900zł. Pamiętajmy, że pierwszym miesiącem, w którym musimy wykonać płatności jest miesiąc przystąpienia do promocji.

Oprócz wykonywania płatności spełnić musimy jeszcze jeden warunek, a mianowicie wykonać minimum 1 przelew do ZUS lub US na kwotę o minimalnej wartości 200 zł do 15-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu naliczenia premii.

UWAGA! Ile trzeba wydać aby zyskać maksymalną premię? W ciągu jednego miesiąca trzeba dokonać transakcji kartą na kwotę 5 000 zł, co w skali 6 miesięcy da aż 30 000 zł.

Nagrody

Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Darmowe konto przez 2 lata

Równocześnie z przystąpieniem do promocji zyskujemy zwolnienie z opłat przez pierwsze 24 miesiące. Bank nie pobierze opłat za:

  • prowadzenie rachunku
  • przelewy Elixir wykonywane w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma
  • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska
  • 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash wykonywanych w danym miesiącu w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma
  •  realizację stałych zleceń na konta w innych bankach w bankowości MiniFirma
  •  realizację polecenia zapłaty w bankowości MiniFirma
  • wysłanie kodów autoryzacyjnych
  • korzystanie z karty
  • wypłaty z bankomatów Santander Bank, w terminalach innych instytucji w Polsce oraz za granicą

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia

Więcej o tym koncie znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/santander-bank-polska

 

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

79 days : 04 hrs : 12 mins : 04 secs
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!