Trwa 4 edycja Programu „Lubię to polecam” w Millenium Banku, w której możemy otrzymać nagrodę za polecenie konta osobistego. Nagrodę otrzyma zarówno osoba, która poleca jak i polecona. Do zdobycia następujące nagrody: 4 bilety do kina, 80 zł do Empiku lub sklepu Zalando, 10% moneybacku za płatności kartą lub lokata 4%Zapraszamy do analizy promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 03.10.2019r.

Kto może przystąpić do promocji

Z promocji jako osoba zaproszona może skorzystać osoba pełnoletnia, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy nie była stroną żadnej umowy z Bankiem oraz nie otworzyła rachunku bankowego w ramach poprzednich edycji programu. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej prepaid oraz dodatkowej karty kredytowej, a także nie poręczała w Banku transakcji obciążonej ryzykiem kredytowym ani nie posiadała jednostek uczestnictwa Millennium TFI

Polecać konto nowym klientom może osoba pełnoletnia, która jest posiadaczem rachunku w Banku Millenium i wyraziła zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do programu jako osoba zaproszona powinniśmy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student z podaniem kodu polecenia, który otrzymaliśmy np. od znajomego posiadającego już konto w Millenium Banku. Wniosek możemy złożyć na stronie promocji.

Składając wniosek o konto powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i utrzymać ją w okresie trwania programu oraz zaakceptować regulamin programu. I na koniec pozostaje nam zawrzeć umowę o prowadzenie konta.

Podczas rejestracji do programu dostaniemy również swój indywidualny kod polecenia, a to oznacza, że możemy polecać konto innym i zdobywać nagrody.

Natomiast, aby przystąpić do programu i polecać konto należy zarejestrować się w programie i zaakceptować regulamin programu. Rejestracji można dokonać na przykład poprzez Millenet lub Aplikację Mobilną. Podczas rejestracji otrzymamy kod polecenia składający się ciągu 8 cyfr, który będziemy przekazywać innym polecając usługi banku.

Jakie warunki należy spełnić?

Warunek, jaki musimy spełnić zakładając konto jest bardzo prosty i niezmiennie taki sam, jak w poprzednich edycjach – w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy o Konto powinniśmy dokonać transakcji kartą do konta lub BLIKIEM na kwotę min. 360 zł. Może to być jedna płatność lub więcej, to zależy od nas.

Uwaga! Bank nie uwzględni wypłat gotówki, przelewów nie będących zapłatą za usługi i towary, oraz transakcji będących związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot zwróconych na konto przed wypłaceniem nagrody.

Nagrody

Po spełnieniu warunków promocji nabywamy prawo do wyboru nagrody. Wyboru nagrody możemy dokonać poprzez Millenet, aplikację mobilną, telefonicznie lub w placówce Banku w ciągu 30 dni od spełnienia warunków programu. Katalog nagród w 4 edycji programu wygląda następująco:

  • 4 bilety do kina sieci Multikino lub Helios
  • ekarta o wartości 80 zł do wykorzystania w empik.com
  • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w zalando.pl
  • premia w wysokości 10% za płatności kartą lub BLIKIEM – max. 30 zł w danym miesiącu, a w ciągu 3 miesięcy max. 90 zł
  • lokata z 4% oprocentowaniem

Warto dodać, że nagrodę otrzymuje zarówno osoba, która poleciła konto, jak również osoba, która założyła konto z polecenia.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy