PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wystartowała kolejna super promocja z kartą kredytową City Simplicity. Za założenie darmowej karty kredytowej i spełnienie prostych warunków promocji zostaną nam przyznane punkty w Programie Mastercard Priceless, które następnie wymienimy na nagrody o wartości 350 zł w na stacjach Circle K oraz w wybranych sklepach.

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do dnia 30.06.2019 roku

Dla kogo jest ta promocja

Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które są nowymi klientami City Banku, czyli od 1.01.2016 roku nie posiadały żadnego produktu w City Banku.

Ponadto, aby wnioskować o kartę kredytową musimy spełnić określone warunki dochodowe:

  • osoba indywidualna- comiesięczny dochód netto minimum 1200 zł oraz  zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące
  • przy działalności gospodarczej – dochód netto min 2500 zł miesięcznie, działalność co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie promocji. Link znajdziesz na dole strony

Następnie skontaktuje się z nami przedstawiciel Banku, który pomoże nam w procesie wnioskowania o wydanie karty kredytowej. Przed zawarciem umowy o kartę kredytową zobowiązani jesteśmy do dostarczenia dokumentu potwierdzającego nasze dochody. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy o kartę kredytową City Simplicity i jej aktywowanie.

Jakie warunki należy spełnić

Na początku musimy zalogować się do serwisu Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy. W tym samym okresie powinniśmy również zapisać się do Programu Priceless Specials poprzez wypełnienie formularza, który znajdziemy w serwisie Citibank Online.

Kolejnym warunkiem do spełnienia jest dokonanie płatności kartą lub nośnikiem zbliżeniowym na kwotę minimum 1500 zł przez dwa miesiące następujące po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o kartę

Bank bierze pod uwagę transakcje bezgotówkowe za usługi i towary, nie będą uwzględnione transakcje szczególne, transakcje zwrócone oraz polecenia za przelewy wewnętrzne w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych.

Jeśli spełnimy powyższe warunki promocji otrzymamy 21 000 punktów w Programie Priceless, które następnie wymienimy na vouchery o wartości 350 zł na zakupy w stacjach Circle K

Nagrody

Informację o przyznaniu nagrody dostaniemy za pomocą wiadomości w serwisie bankowości internetowej CityBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Do czasu przyznania nagrody nasza karta kredytowa musi być aktywna.

Dokumenty