Jeśli jesteśmy posiadaczami karty Mastercard w Alior Banku, możemy  przystąpić do Programu Mastercard Bezcenne Chwile i zyskać na start 3400 punktów, które następnie zamienimy na wybraną przez nas nagrodę.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA AKTYWNA
  • Trwa do: 30 lipca 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 16 300 szt.
  • Do zdobycia: 3400 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile
  • Warunki promocji: łatwe

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Do promocji możemy przystąpić do dnia 30.07.2020r lub do  wyczerpania puli nagród, która wynosi 16 300 sztuk.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Z promocji mogą skorzystać obecni klienci Banku, którzy są posiadaczami karty debetowej lub  kredytowej Mastercard w Alior Banku. Z promocji wyłączone są karty debetowe rozpoczynające się numerem 535194 oraz klienci, którzy na dzień 5.05.2020r byli członkami Programu Mastercard.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI

Najpierw przystępujemy do Programu Mastercard Bezcenne Chwile za pośrednictwem Banku. Musimy wyrazić zgodę na wykorzystanie naszych danych kontaktowych przez Mastercard oraz zaakceptować regulamin Programu.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

W ciagu 30 dni od momentu przystąpienia do Programu powinniśmy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

NAGRODY

Punkty zostaną nam przekazane w ciągu 5 dni od momentu spełnienia warunków promocji. Punkty ważne są przez 6 miesięcy od dnia ich otrzymania. Możemy je wykorzystać na dowolnie wybraną przez siebie nagrodę.

Zainteresowała Cię ta promocja? Przejdź na stronę promocji i sprawdź szczegóły

Do końca promocji pozostało:

17 days : 03 hrs : 30 mins : 47 secs

 

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!