Trwa nietypowa promocja Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas, otwierając konto i spełniając warunki promocji, otrzymamy nagrodę w wysokości 300 zł. Część premii możemy przeznaczyć na rzecz jednej z fundacji zajmującej się ochroną przyrody. Sami zdecydujemy, jaką kwotę przelejemy fundacji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 2000 rejestracji lub najpóźniej do 20.10.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Wziąć udział w promocji mogą nowi klienci banku- osoby, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz Raiffeisen Banku.

Jak przystąpić do promocji

Na początku wymagane jest od nas dokonanie zgłoszenia w promocji poprzez przesłanie  formularza rejestracyjnego wraz z zaakceptowanymi oświadczeniami. Po dokonaniu rejestracji składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj, z Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat oraz z dostępem do bankowości internetowej przez stronę promocji, z wykorzystaniem linka promocyjnego, najpóźniej do 20.10.2019r. Umowę o rachunek bankowy podpisujemy najpóźniej do 25.10.2019r. Umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu sms, a kurier dostarczy nam kartę do konta.

Jakie warunki należy spełnić

Jeśli spełnimy powyższe warunki, pozostaje nam jeszcze wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł oraz otrzymanie na konto wpływu na łączną kwotę minimum 1000 zł. Gdy powyższe warunki spełnimy w listopadzie, nabędziemy prawo do nagrody w wysokości 100 zł. Gdy te same warunki spełnimy w grudniu, otrzymamy dodatkowo nagrodę w kwocie 200 zł.

W promocji możemy przekazać darowiznę na rzecz wybranej fundacji w kwocie 100zł, 200 zł lub 300 zł. Sami wybieramy organizację, której przekażemy darowiznę- wszystkie organizacje zajmują się działaniem na rzecz przyrody:

  • Fundacja Dziko- zajmująca się tworzeniem Rezerwatów Obywatelskich,
  • Jeżurkowo– zajmująca się ochronie jeży,
  • Fundacja Sendzimira– realizująca instalacje oparte na przyrodzie.

Uwaga! Bank zastrzega, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

W promocji nie zostaną uwzględnione wpływy pochodzące z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody dostaniemy do 15.12.2019r, o drugiej do 21.01.2020r.  Nagrody zostaną nam przekazane odpowiednio do 31.12.2019r oraz do 31.01.2020r. w celu odebrania pierwszej nagrody, do 20.12.2019r. musimy zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagrody.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy