W promocji Santander Banku i serwisu eBroker, możemy zdobyć rekordową premię w kwocie 300 zł za założenie Konta Jakiego Chcę, wykonanie transakcji oraz zapewnienie wpływu na konto. Premię możemy powiększyć o 150 zł przenosząc swoje wynagrodzenie na Konto Jakie Chcę oraz o nawet 300 zł wykonując z konta opłaty za rachunki.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 29.02.2020r.    

Dla kogo jest ta promocja

W promocji może uczestniczyć nowy klient banku, który od 13.01.2019 r nie posiadał ani współposiadał konta osobistego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw rejestrujemy się na stronie promocji, akceptując regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej. Następnie poprzez stronę promocji, za pośrednictwem linka aktywacyjnego wnioskujemy o Konto Jakie Chcę z kartą płatniczą  i usługami Santander on-line oraz zawieramy umowę o prowadzenie konta, do 15.03.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Pierwszą premię w kwocie 200 zł otrzymamy, jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub Blikiem w sklepach lub w Internecie w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu konta np. w styczniu i lutym, lutym i marcu lub marcu i kwietniu. Ponadto musimy wyrazić zgody na:

  • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta
  • kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celu marketingowym
  • elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Druga premia w wysokości 100 zł zostanie nam przyznana, gdy na nasze nowo otwarte konto wpłynie kwota minimum 1000 zł. Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 30.04.2020r.

Nagrody

O spełnieniu warunków uprawniających nas do nabycia nagrody zostaniemy poinformowani do 15.05.2020 r. Następnie w terminie 7 dni musimy uzupełnić formularz podając w nim swoje dane do wypłaty bonusu. Nagrodę otrzymamy najpóźniej do dnia 31.05.2020r.

150 zł – za przeniesienie wynagrodzenia

Przenosząc swoje wynagrodzenie na Konto Jakie Chcę zyskamy premię w wysokości 150 zł.

Moneyback 1% za płatności za rachunki

Opłacając rachunki domowe za prąd, gaz, telefon, Internet z Konta Jakiego Chcę otrzymamy 1% zwrotu– do 25 zł miesięcznie, a w skali roku maksymalnie 300 zł. Moneyback jest stałą ofertą Banku.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!