W wakacyjnej promocji karty kredytowej w Millenium Banku zdobyć możemy 300 zł w postaci ekarty podarunkowej do wykorzystania na goodie. Wystarczy, że zawnioskujemy o kartę i będziemy nią płacić. A dodatkowo możemy zyskać nawet do 760 zł zwrotu rocznie za płatności kartą i darmowa obsługa karty przez 12 miesięcy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 31 sierpnia 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 10 000 szt.
  • Do zdobycia: 300 zł w formie eKarty goodie
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 31.08.2020 r lub do wyczerpania puli nagród- 10 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Millenium Banku od 1.01.2018 r oraz nie były w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zawnioskować o wydanie jednej z kart kredytowych. Do  wyboru mamy następujące karty: Millenium Visa Impresja, Millenium Visa Gold lub Millenium Visa Alfa.

Wniosek o kartę złożymy poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku.

Jakie warunki należy spełnić

Po otrzymaniu karty musimy jeszcze spełnić jeden warunek, a mianowicie wykonać nią transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę minimum 250 zł przez okres trzech miesięcy. Pierwszym miesiącem, w którym wykonamy płatności jest miesiąc następujący po miesiącu wydania karty, czyli wrzesień 2020r, a kolejne to październik i listopad 2020r.

W promocji zyskamy również darmową obsługę karty przez 12 miesięcy, gdy każdym miesiącu wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy w formie cyfrowego kodu poprzez wiadomość sms oraz w Millenecie. Zostanie nam ona przekazana najpóźniej do 31.12.2020r, następnie na jej aktywację mamy 60 dni. Nagroda ważna jest przez okres 12 miesięcy. Możemy nią płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych za pomocą Google Pay lub Apple Pay oraz sklepach internetowych.

W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Moneyback za płatności kartą – do 760 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millenium Banku możemy skorzystać z moneybacków.

Płacąc kartą Millenium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius

Gdy jesteśmy posiadaczami karty Millenium Alfa możemy otrzymać zwrot 5% wartości zakupów w sklepach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!