Jeśli podjęliśmy decyzję o założeniu firmy i zastanawiamy się jak sobie ułatwić cały ten proces, możemy założyć jednoosobową działalność gospodarczą przez mBank zarabiając przy tym 300 zł premii. Otrzymamy również darmowe prowadzenie konta przez okres 2 lat oraz wsparcie księgowej.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 maja 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 300 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 31.05.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana osób, które na dzień przystąpienia do promocji nie prowadziły jednoosobowej działalności gospodarczej. Bank precyzuje również, że z promocji możemy skorzystać tylko raz. Jeśli braliśmy udział we wcześniejszej edycji, będziemy z niej wykluczeni.

Jak przystąpić do promocji

Do promocji przystępujemy w dwóch krokach. Po pierwsze powinniśmy złożyć wniosek o rejestrację swojej działalności przez mBank.

Rejestracji dokonamy online – poprzez stronę Banku, za pomocą infolinii Banku lub w placówce. Po przesłaniu wniosku otrzymamy potwierdzenie rejestracji oraz sms z numerem NIP i REGON. Samodzielnie będziemy musieli złożyć wniosek do ZUS.

Gdybyśmy mieli trudności w założeniu firmy, podczas wnioskowania możemy skorzystać z bezpłatnej pomocy księgowej. Nie mając konta osobistego w Banku, umowę sfinalizujemy za pomocą kuriera lub w placówce Banku. Gdy posiadamy konto w Banku, wystarczy podpis Profilem Zaufanym.

Po drugie musimy podpisać umowę o konto firmowe mBiznes konto Standard.

Jakie warunki należy spełnić

Po spełnieniu powyższych warunków, w terminie 30 dni powinniśmy wykonać płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 1000 zł.

Nagrody

Premia zostanie nam wypłacona na nowo otwarte konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek.

Darmowe konto przez 12 miesięcy

Przystępując do promocji zostaniemy zwolnieni z opłat za następujące operacje:

  •  prowadzenie rachunku
  •  pakiet przelewów internetowych
  •  opłaty za kartę
  •  wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander na terenie kraju
  • wpłaty we wpłatomatach mBanku, Euronetu, Planet Cash i Cashline na terenie kraju

Ponadto nie zapłacimy za program do prowadzenia finansów firmy przez sześć miesięcy.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Więcej o koncie firmowym w mBanku: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/mbiznes-konto-firmowe-mbank

190 zł za otwarcie konta osobistego w mBanku

Za otwarcie ekonta osobistego w mBanku zyskać możemy 190 zł premii w gotówce. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-190-zl-w-promocji-ekonta-mozliwosci-w-mbanku-otworz-konto-na-selfie-i-spelnij-pozostale-warunki-promocji

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest