Tym razem na promocji karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Banku możemy zaoszczędzić 300 zł na zakupy do sieci sklepów Biedronka. W tym celu powinniśmy założyć kartę i dokonywać płatności za jej pomocą. Zapraszamy do analizy promocji

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 6 września 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale trzeba dokonać płatności na określoną kwotę

DO ZDOBYCIA: 300 zł do Biedronki

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

Do kiedy trwa promocja

Promocja ważna jest do dnia 06.09.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citi Banku, który od 1.01.2019r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku.

Wnioskując o kartę kredytową musimy spełnić dodatkowe warunki :

  • jako klient indywidualny – musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza – nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być prowadzona co najmniej 2 lata.

Jak przystąpić do promocji

W okresie trwania promocji powinniśmy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity poprzez stronę internetową, a następnie na podstawie złożonego wniosku zawrzeć umowę o kartę. Oprócz tego w ciągu 10 dni od zawarcia umowy o kartę kredytową musimy dostarczyć do Banku dokument dochodowy np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że po otrzymaniu karty aktywujemy aplikację mobilną Citi Mobile i zalogujemy się do niej co najmniej jeden raz oraz dokonamy płatności kartą na kwotę co najmniej 1000 zł. 

Pierwszy warunek musimy spełnić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, a drugi do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

Obok nagrody głównej, możemy być również zwolnieni z opłaty za obsługę karty kredytowej i karty dodatkowej w ciągu 12 miesięcy. Warunkiem zwolnienia z opłaty jest wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę 300 zł począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę. Bank zwróci nam opłatę w kolejnym miesiącu następującym po tym, w którym spełnimy warunki.

Przypomnijmy, że opłata za kartę kredytową Citi Simplicity wynosi 12 zł miesięcznie, za kartę dodatkową 6 zł miesięcznie.

Nagrody

Informację o nagrodzie znajdziemy w serwisie bankowości internetowej CitiBank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagroda zostanie nam przesłana poprzez wiadomość w serwisie bankowości najpóźniej w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości informujące o jej przyznaniu.

Nagrodę możemy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty jego otrzymania, jednorazowo musimy wydać całą kwotę. Do czasu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody nasza karta kredytowa

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest