Wraz z początkiem września ruszyła kolejna promocja karty kredytowej w Millennium Banku, w której zyskamy 300 zł w postaci karty podarunkowej do wykorzystania na Allegro. Ponadto w stałej ofercie Banku zarobić możemy nawet do 760 zł zwrotu rocznie za płatności kartą oraz zyskać darmową obsługę karty przez 12 miesięcy.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 30 września 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: tak – 10 000 szt.
  • Do zdobycia: 300 zł na Allegro
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.09.2020 r lub do wyczerpania puli nagród- 10 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Z promocji skorzystamy, jeśli nie posiadaliśmy karty kredytowej w Millennium Banku od 1.01.2018 r oraz nie byliśmy w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że w systemie internetowym Millenet lub aplikacji mobilnej Banku zawnioskujemy o wydanie jednej z kart kredytowych:

  • Millennium Mastercard Impresja, 
  • Millennium Mastercard Gold
  • Millennium Mastercard.

A następnie podpiszemy umowę o kartę z limitem kredytowym min. 3000 zł dla karty Millennium Mastercard Impresja i Millennium Mastercard oraz min. 5000 zł dla karty Millennium Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

Powinniśmy jeszcze wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na kwotę minimum 250 zł w każdym z trzech miesięcy: w październiku, listopadzie i grudniu 2020r. Zakupy możemy robić w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

W promocji zyskamy również darmową obsługę karty przez 12 miesięcy, gdy każdym miesiącu wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy w formie cyfrowego kodu poprzez wiadomość sms, najpóźniej do dnia 31.01.2021r. Nagroda ważna jest do 31.12.2021r. W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Moneyback za płatności kartą – do 760 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millennium Banku możemy skorzystać z moneybacków.

Płacąc kartą Millennium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!