źródło: bgzbnpparibas.pl

Ruszyła nowa promocja zorganizowana przez BGŻ BNP Paribas,w której do zdobycia mamy nawet 300 zł za płatności mobilne. Za jakie transakcje możemy zdobyć premie? Czy są jakieś ograniczenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji

Od kiedy do kiedy

Promocja trwa od 26 października 2017 r. do 29 grudnia 2017 r.

Dla kogo jest ta promocja

Bank wyklucza z promocji osoby, które w czasie 36 miesięcy przed datą złożeniem wniosku były posiadaczem lub współposiadaczem konta w banku. Poniżej zapis z regulaminu.

1.nie jest lub nie był Posiadaczem ani Współposiadaczem Konta w Banku (w tym w BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A.) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o przystąpienie do Promocji

Co należy zrobić?

Jeśli spełniamy pierwszy warunek promocji(nie jesteśmy wykluczeni z promocji), możemy przystąpić do promocji i spełnić pozostałe warunki. W pierwszej kolejności musimy złożyć wniosek o Konto Optymalne, Konto Maksymalne lub Konto Premium oraz kartą do konta i dostęp do bankowości internetowej.

Możemy tego dokonać poprzez stronę internetową, w oddziale banku lub telefonicznie. Konieczna jest akceptacja regulaminu i wyrażenie zgody na e-korespondencje. Po wysłaniu wniosku o konto należy zawrzeć umowę.

Jeśli spełnimy te warunki pozostaje nam już tylko aktywne korzystanie z konta i zdobycie możliwie najwyższej nagrody.

Nagrody

Bank przyzna nam nagrodę w wysokości 1 zł za każdą dokonaną transakcję mobilną. Premie są przyznawane przez 12 miesięcy od czasu przystąpienia do promocji. Każdego miesiąca możemy zdobyć max. 25 zł. W sumie daje nam to 25 zł x 12 miesięcy = 300 zł.

W przypadku dokonania w tym samym miesiącu kilku transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile na ten sam rachunek, bank wypłaci nam premię tylko za pierwszą transakcję 🙁 Bank bierze też pod uwagę tylko transakcje powyżej 1 zł. Do dnia wypłaty premii nie możemy rozwiązać umowy – w przeciwnym wypadku nie dostaniemy premii.

Podsumowanie

Promocja zorganizowana przez BGŻ BNP Paribas jest bardzo bardzo prosta. Każdego miesiąca możemy zyskać 25 zł, a w sumie 300 zł w ciągu roku. Szczegóły promocji w regulaminie.

Dokumenty

 

Share This