Rozpoczęła się kolejna edycja promocji karty kredytowej w Banku BNP, w której tym razem zyskamy nawet 300 zł w postaci e-bonu do wykorzystania na Allegro, Do tego biorąc udział w promocji zyskamy darmową kartę przez rok oraz nawet 11 200 punktów w Programie mamBONUS.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 czerwca 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale trzeba aktywnie korzystać z karty

DO ZDOBYCIA: 300 zł w postaci e-bonu allegro + 11 200 punktów mamBONUS

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 30.06.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów Banku, którzy od dnia 1.11.2019r nie mieli zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw przesyłamy wypełniony formularz zgłoszeniowy. Następnie skontaktuje się z nami pracownik Banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Gdy karta będzie nam przyznana, zawieramy umowę o kartę Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że wykonamy kartą płatności o łącznej wartośc1000 zł przez pierwsze 3 miesiące następujące po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę. Za każdy miesiąc spełnienia warunku promocji otrzymamy e-bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.

Transakcje bezgotówkowe akceptowane w ramach promocji:

  • płatności kartą za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych
  • operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty
  • wypłata gotówki kartą z bankomatu.

Nagrody

Nagrodę możemy odebrać w ciągu 2 miesięcy po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl. Nagroda zostanie nam udostępniona w ciągu 60 dni od momentu spełnienia przez nas warunków promocji. Bony ważne są do 31.12.2022r. 

Punkty w Programie Mam Bonus

5000 punktów na start zyskamy, gdy po zawarciu umowy o kartę, w ciągu 60 dni wykonamy cztery transakcje kartą o wartości co najmniej 50 zł.

Ponadto otrzymamy 200 pkt mamBONUS za rejestrację do programu mamBONUS na stronie mambonus.pl oraz 3 x 2000 punktów mamBONUS za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunek promocji, czyli wydamy 1000 zł w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy. Łącznie możemy zdobyć nawet 11200 punktów mamBONUS

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest