W promocji Konta Godnego Polecenia, zorganizowanej przez Bank Santander we współpracy z serwisem Broker do zdobycia premia w kwocie 250 zł. Wystarczy, że założymy konto i wykonamy 3 przelewy. Oprócz tego, w promocji zorganizowanej prze sam Bank zyskać możemy nawet 900 zł moneybacku za wykonane transakcje kartą, co łącznie może dać nam pokaźną sumę 1150 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 31 sierpnia 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 250 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 31.08.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji możemy wziąć udział będąc przedsiębiorcą, który od dnia 1.07.2020r do dnia przystąpienia do promocji nie posiadał ani nie współposiadał rachunku firmowego w Santander Banku. Możemy przystąpić do promocji, gdy posiadamy rachunek osobisty w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Na początku rejestrujemy się na stronie Serwisu i zakładamy profil. Musimy zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej.

Następnie składamy wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową oraz usługą bankowości elektronicznej Mini Firma. Zrobimy to za pośrednictwem serwisu, za pomocą wygenerowanego dla nas linka.

Wnioskując o konto wyrażamy zgody: na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych.

Na podstawie złożonego wniosku zawieramy umowę o prowadzenie konta do dnia 15. 09.2020r.

Jakie warunki należy spełnić

Po założeniu konta pozostaje nam spełnienie dwóch warunków. Po pierwsze wykonujemy 3 przelewy Elixir, express elixir lub bluecash, z wyłączeniem przelewów do ZUS na rachunek, który nie jest obsługiwany przez Bank. Po drugie pobieramy aplikację Banku i co najmniej jeden raz się do niej logujemy.
Na spełnienie obu warunków mamy czas do 11.10.2020r.

Nagrody

O nagrodzie dostaniemy informację e-mailem do 20.10.2020 r. W wiadomości znajdziemy link przekierowujący nas na stronę, na której w ciągu 7 dni musimy wypełnić formularz podając w nim numer swojego konta. Nagroda zostanie nam wypłacona do dnia 31.10.2020rUzyskana w promocji nagroda podlega opodatkowaniu.

Nawet 900 zł moneybacku

W równoległej promocji Konta Godnego Polecenia możemy zyskać nawet 900 zł moneybacku za wykonane transakcje kartą. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/iv-edycja-promocji-dla-przedsiebiorcow-w-santander-banku-nawet-900-zl-moneybacku-do-zdobycia

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!