W kolejnej promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych w Santander Banku zarobimy 250 zł w gotówce za założenie konta oraz spełnienie trzech prostych warunków. Premię powiększymy o dodatkowe 50 zł, gdy otworzymy konto z polecenia. Do tego wszystkiego możemy zaoszczędzić jeszcze 300 zł zwrotu za rachunki w stałej promocji.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 28 luty 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI:  łatwe, ale wymagane wpływy min 1000 zł

DO ZDOBYCIA: nawet 250 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 28.02.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać, gdy jesteśmy osobą pełnoletnią i od 11.01.2020r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego w Santander Banku.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczeni są również obecni i byli klienci banku, którzy od 1.04.2019r. brali udział w promocji Konta Jakiego Chcę, Konta Jakiego Chcę dla Młodych lub Konta dla dziecka.

Jak przystąpić do promocji

Konieczne jest, abyśmy zawnioskowali o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych za pośrednictwem strony internetowej promocji lub doradcy telefonicznego, a następnie podpisali umowę o konto, najpóźniej do 15.03. 2021r.

Zgodnie z regulaminem umowę zawrzemy podczas kontaktu wideo z doradcą Banku lub podczas wizyty kuriera.

Ponadto Bank wymaga od nas podania danych kontaktowych ( numeru telefonu i adresu e- mail) oraz wyrażenia zgód na: kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym, na otrzymywanie od Banku korespondencji w formie elektronicznej – EKK oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych. Czas na złożenie oświadczeń mamy do 31.03.2021r.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Gdy założymy konto powinniśmy jeszcze:

  • wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

Powyższe warunki musimy spełnić w każdym z trzech miesięcy, przy czym możemy zacząć je spełniać w miesiącu, w którym założymy konto lub kolejnym, czyli zakładając konto w styczniu, warunki spełniamy od stycznia 2021r lub lutego 2021r.

Nagrody

Nagrodę otrzymamy do dnia 31.07.2021r na konto otwarte w promocji.

50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Jeśli konto otworzymy z polecenia i spełnimy warunki promocji możemy zdobyć kolejne 50 zł. Więcej o programie poleceń tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-500-zl-w-programie-polecen-w-santander-bank-polskazyskuje-polecony-i-polecajacy-ix-edycja-promocji

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł.

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest