W  kolejnej promocji Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas możemy zyskać łącznie 290 zł 250 zł w gotówce oraz e-bon do Żabki w kwocie 40 zł. Wystarczy, że założymy konto i będziemy z niego aktywnie korzystać zapewniając wpływy na konto oraz płacąc BLIKIEM. Pula nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 3000 sztuk. 

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 31 marca 2021r lub do wyczerpania puli nagród

PULA NAGRÓD: tak – 3000 szt

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale wymagane jest zapewnienie wpływów na konto

DO ZDOBYCIA: 250 zł w gotówce + 40 zł do sklepów Żabka

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

26
days
:
10
hrs
:
31
mins
:
14
secs

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji może skorzystać osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz na dzień składania wniosku nie jest stroną umowy ramowej z Bankiem. Szczegóły w regulaminie promocji

Jak przystąpić do promocji

Biorąc udział w promocji najpierw się w niej rejestrujemy przesyłając formularz wraz z następującymi oświadczeniami:

 • zaakceptowanym regulaminem promocji,
 • wyrażoną zgodą na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz
 • zgodą na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków

Następnie wnioskujemy o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z dowolną kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej oraz podpisujemy umowę o konto najpóźniej do 14.04.2021r. O konto zawnioskujemy przechodząc na stronę internetową Banku za pomocą linka promocyjnego, który znajdziemy w mailu po przesłaniu formularza rejestracyjnego, a umowę podpiszemy za pomocą:

 • strony internetowej, gdzie weryfikacja tożsamości nastąpi w obecności kuriera, który dostarczy umowę lub
 • aplikacji mobilnej, gdzie następuje wideoweryfikacja

Jakie warunki należy spełnić

 • Pierwszą nagrodę 50 zł w gotówce oraz e-bon do sklepu Żabka w kwocie 20 zł otrzymamy, gdy w kwietniu 2021r wykonamy 1 przelew za pomocą bankowości internetowej GOonline lub bankowości mobilnej GOmobile oraz zapewnimy wpływ na konto w kwocie 500 zł.
 • Drugą nagrodę w kwocie 100 zł dostaniemy, gdy w maju 2021r wykonamy transakcje BLIKIEM na łączną kwotę 200 zł oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.
 • W celu otrzymania trzeciej nagrody 100 zł w gotówce oraz e-bonu do Żabki w kwocie 20 zł powinniśmy w czerwcu 2021r wykonać transakcje BLIK na kwotę 300 zł oraz zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł.

W promocji Bank nie uwzględni wpływów pochodzących z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank, z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Jeśli chodzi o przelew Bank zaakceptuje zwykle przelewy Elixir z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych dokonanych za pomocą systemów płatności: DotPay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Nagrody

Informację o pierwszej nagrodzie otrzymamy do 18.05.2021r, o drugiej do 28.06.2021r, natomiast o trzeciej do 28.07.2021r. Zostaną nam one wypłacone do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o ich przyznaniu. Na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

W celu odebrania pierwszej nagrody powinniśmy do 25.05.2021r zalogować się na stronie Organizatora promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagród pieniężnych. Natomiast e-bony do Żabki zostaną nam przekazana na nasz numer telefonu.

 

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest