Przystępując do promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia, zorganizowanej przez Bank Santander we współpracy z serwisem Broker zarobimy 250 zł w gotówce. Warunek promocji jest niezwykle prosty i wymaga od nas jedynie założenia konta i wykonania trzech przelewów i zalogowania się do aplikacji Banku. Do tego możemy również skorzystać z promocji, w której zdobędziemy nawet 900 zł moneybacku za wykonane transakcje kartą oraz 100 zł za terminal płatniczy, co łącznie może dać nam pokaźną sumę 1250 zł

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 18 grudnia 2020r lub do wyczerpania puli nagród
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 250 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 18.12.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

W promocji możemy wziąć udział będąc przedsiębiorcą, który od dnia 1.11.2019r do dnia przystąpienia do promocji nie posiadał ani nie współposiadał rachunku firmowego w Santander Banku. Możemy przystąpić do promocji, gdy posiadamy rachunek osobisty w Banku.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw rejestrujemy się na stronie promocji. Akceptujemy przy tym regulamin promocji, wyrażamy zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej oraz udostępniamy swój adres e-mail.

W kolejnym kroku wnioskujemy o otwarcie Konto Firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą debetową oraz usługą bankowości elektronicznej Mini Firma za pośrednictwem serwisu, za pomocą wygenerowanego dla nas linka

Wnioskując o konto wyrażamy zgody: na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych.

Na końcu, w ciągu miesiąca od złożenia wniosku, jednak nie później  niż do 15.01.2021r zawieramy umowę o prowadzenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

Warunek promocji jest niezwykle prosty. Wystarczy bowiem, że w ciągu 60 dni od momentu otwarcia konta, a najpóźniej do 15.03.2021r wykonujemy 3 przelewy Elixir, express elixir lub bluecash (z wyłączeniem przelewów do ZUS, US i na rachunek, który nie jest obsługiwany przez Bank) oraz co najmniej jeden raz zalogujemy się do aplikacji Banku.

Nagrody

O nagrodzie dostaniemy informację e-mailem do 15.04.2020r. W wiadomości znajdziemy link przekierowujący nas na stronę, na której w ciągu 14 dni musimy wypełnić formularz podając w nim numer swojego konta. Nagroda zostanie nam wypłacona do dnia 30.04.2021r. Uzyskana w promocji nagroda podlega opodatkowaniu.

Nawet 1000 zł moneybacku

W promocji Konta Godnego Polecenia prowadzonej przez Santander Bank możemy zyskać nawet 900 zł moneybacku za wykonane transakcje kartą oraz 100 zł za terminal płatniczy.Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/v-edycja-promocji-dla-przedsiebiorcow-w-santander-banku-nawet-1000-zl-premii-2-lata-darmowego-konta

Dokumenty

Pin It on Pinterest