PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa promocja Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat w Banku BNP Paribas, w której do zdobycia aż 250 zł na karcie paliwowej do wykorzystania na stacjach ORLEN. Zapraszamy do zapoznania się z promocją.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 800 rejestracji, jednak najpóźniej do 31.07.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku- osób, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank.

Jak przystąpić do promocji

W promocji musimy dokonać zgłoszenia poprzez przesłanie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie promocji. Następnie powinniśmy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat i dostępem do bankowości internetowej przez Internet za pomocą linka promocyjnego do dnia 31.07.2019r. I pozostaje nam zawarcie umowy o konto, najpóźniej do 14.08.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodą w promocji jest karta paliwowa o wartości 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Warunkiem uzyskania nagrody jest aktywne korzystanie z konta. Do dnia 31.08.2019 r musimy dokonać aktywacji aplikacji GOmobile oraz w miesiącu następującym po miesiącu, w którym aktywujemy aplikację wykonać 3 płatności kartą na wartość minimalną 300 zł.

Uwaga! W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Nagrody

O uzyskaniu nagrody dostaniemy informację mailowo najpóźniej do 17 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. W mailu znajdziemy również link, za pomocą którego musimy zalogować się na stronie Organizatora i w ciągu 7 dni podać adres, na który zostanie przesłana nagroda. Nagroda w postaci e-kodu zostanie nam przesłana za pomocą przesyłki pocztowej do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o jej przyznaniu. Czas na wykorzystanie nagrody mamy do 28.02.2021 r.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej Promocja nie łączy się z promocją Konta osobistego z Kartą Otwartą na Dzisiaj oraz z Kartą Otwartą na eŚwiat(bardzo podobna promocja)

Karta Otwarta na Świat

Zakładając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat zyskamy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, płatności kartą za granicą bez dodatkowych kosztów przewalutowania oraz ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży”, które daje możliwość zwrotów kosztów odwołanej podróży do kwoty 40 000zł. Dodatkowym bonusem jest bezpłatna usługa Boingo WiFi, która umożliwia dostęp do hotspotów w różnych miejscach na świecie (usługa dostępna do 31.12.2019r). Prowadzenie konta jest darmowe, zapłacimy jednak 10 zł miesięcznie za korzystanie z karty.

Dodatkowe 400 zł

Dodatkowo, jeśli chcemy założyć kartę kredytową, możemy wziąć udział w równoległej promocji Banku, w której za założenie karty kredytowej zyskać możemy 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów morele.net. Promocja trwa do końca maja. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-400-zl-w-do-wykorzystania-w-sklepie-morele-net-z-karta-kredytowa-bnp-paribas

Dokumenty