Zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Banku za pośrednictwem MoneyManii oraz spełniając warunki promocji możemy zyskać premię w kwocie 200 zł. Gdy przy wnioskowaniu o konto podamy kod polecającego od znajomego otrzymamy kolejne 50 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31.05.2020r.    

Dla kogo jest ta promocja

Aby wziąć udział w promocji powinniśmy być osobą pełnoletnią,  która na dzień 11.05.2020r nie posiadała ani nie współposiadała rachunku osobistego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Po pierwsze rejestrujemy się na stronie Serwisu i zakładamy swój profil, a następnie aktywujemy go za pomocą otrzymanego linka. Musimy również zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie przekazania danych osobowych w celu realizacji akcji promocyjnej.

Po drugie składamy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową na jeden z możliwych sposobów: za pomocą linka udostępnionego w serwisie wypełniamy formularz kontaktowy (następnie skontaktuje się z nami doradca mobilny, który podpisze z nami umowę) lub samodzielnie wypełniamy i przesyłamy wniosek o konto w Banku, a następnie zawieramy umowę o konto za pomocą przelewu weryfikacyjnego, za pośrednictwem kuriera lub wideo doradcy.

Ważne jest, aby w trakcie rejestracji w akcji promocyjnej oraz w czasie wnioskowania o konto podać ten sam adres e-mail.

Umowę o prowadzenie rachunku musimy zawrzeć najpóźniej do dnia 15.06.2020r.

W trakcie wnioskowania o konto musimy wyrazić niezbędne zgody, między innymi na: kontakt telefoniczny w celu marketingowym, na elektroniczny kanał kontaktu oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych.

Jakie warunki należy spełnić

W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta powinniśmy wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub Blikiem), zapewnić wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Dla kont założonych w maju warunki promocji możemy spełnić w okresie: maj-lipiec lub czerwiec- sierpień, dla tych założonych w czerwcu warunki spełniamy w okresie czerwiec- sierpień lub lipiec- wrzesień.

Nagrody

O przyznaniu premii Organizator poinformuje nas do dnia 15.10.2020 r w wiadomości e-mail. Następnie mamy czas do 20.10.2020r na uzupełnienie w Serwisie numeru konta, na który zostanie przekazana nagroda. Nagroda zostanie nam wypłacona do 30.10.2020r.

 50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Gdy otwierając Konto Jakie Chcę podamy kod polecającego, otrzymany od znajomego z łatwością powiększymy swoją premię o 50 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/50-zl-za-polecenie-konta-w-santander-lacznie-do-zdobycia-nawet-500-zl-premii

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofertę Konta Jakiego Chcę wpisana jest stała promocja w postaci zwrotu na konto 1% wartości wykonanych płatności za rachunki za prąd, gaz, Internet, telewizję i telefon. Maksymalnie w skali miesiąca możemy otrzymać 25 zł, co może dać nam nawet 300 zł rocznie.

Dokumenty

Pin It on Pinterest