Zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Banku za pośrednictwem MoneyManii oraz spełniając warunki promocji możemy zyskać premię w kwocie 200 zł. Gdy przy wnioskowaniu o konto podamy kod polecającego od znajomego otrzymamy kolejne 50 zł.

AKTYWNA DO 31.05.2020r

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 31.05.2020r.    

Dla kogo jest ta promocja

Aby wziąć udział w promocji powinniśmy być osobą pełnoletnią,  która na dzień 11.05.2020r nie posiadała ani nie współposiadała rachunku osobistego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Po pierwsze rejestrujemy się na stronie Serwisu i zakładamy swój profil, a następnie aktywujemy go za pomocą otrzymanego linka. Musimy również zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie przekazania danych osobowych w celu realizacji akcji promocyjnej.

Po drugie składamy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową na jeden z możliwych sposobów: za pomocą linka udostępnionego w serwisie wypełniamy formularz kontaktowy (następnie skontaktuje się z nami doradca mobilny, który podpisze z nami umowę) lub samodzielnie wypełniamy i przesyłamy wniosek o konto w Banku, a następnie zawieramy umowę o konto za pomocą przelewu weryfikacyjnego, za pośrednictwem kuriera lub wideo doradcy.

Ważne jest, aby w trakcie rejestracji w akcji promocyjnej oraz w czasie wnioskowania o konto podać ten sam adres e-mail.

Umowę o prowadzenie rachunku musimy zawrzeć najpóźniej do dnia 15.06.2020r.

W trakcie wnioskowania o konto musimy wyrazić niezbędne zgody, między innymi na: kontakt telefoniczny w celu marketingowym, na elektroniczny kanał kontaktu oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych.

Jakie warunki należy spełnić

W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta powinniśmy wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (kartą lub Blikiem), zapewnić wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Dla kont założonych w maju warunki promocji możemy spełnić w okresie: maj-lipiec lub czerwiec- sierpień, dla tych założonych w czerwcu warunki spełniamy w okresie czerwiec- sierpień lub lipiec- wrzesień.

Nagrody

O przyznaniu premii Organizator poinformuje nas do dnia 15.10.2020 r w wiadomości e-mail. Następnie mamy czas do 20.10.2020r na uzupełnienie w Serwisie numeru konta, na który zostanie przekazana nagroda. Nagroda zostanie nam wypłacona do 30.10.2020r.

 50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Gdy otwierając Konto Jakie Chcę podamy kod polecającego, otrzymany od znajomego z łatwością powiększymy swoją premię o 50 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/50-zl-za-polecenie-konta-w-santander-lacznie-do-zdobycia-nawet-500-zl-premii

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofertę Konta Jakiego Chcę wpisana jest stała promocja w postaci zwrotu na konto 1% wartości wykonanych płatności za rachunki za prąd, gaz, Internet, telewizję i telefon. Maksymalnie w skali miesiąca możemy otrzymać 25 zł, co może dać nam nawet 300 zł rocznie.

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

04 : 22 : 14 : 39
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Ocena 3 / 5. Ilość ocen: 1

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy