Kolejna promocja karty kredytowej Citi Simplicity. Za spełnienie warunków promocji otrzymamy punkty w Programie Priceless Specials, które wymienimy na nagrody m.in. głośnik JBL lub vouchery do wykorzystania w Circle K, Douglas, Decathlon, Vistula, RTV Euro AGD, Cinema City, Play.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Z promocji skorzystać możemy do dnia 30.09.2019r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Przystąpić do promocji mogą nowi klienci City Banku, czyli osoby, które od 1.01.2017r nie posiadały karty kredytowej w City Banku. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Dodatkowo, aby wnioskować o kartę kredytową  musimy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz zatrudnienie w obecnej firmie 3 miesiące.
  • działalność gospodarcza- dochód netto min 2500 zł miesięcznie, a działalność co najmniej 2 lata

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Przystępując do promocji powinniśmy wypełnić formularz kontaktowy na stronie promocji oraz następnie złożyć wniosek o kartę kredytową wraz z dokumentem potwierdzającym nasze  dochody podczas kontaktu telefonicznego z przedstawicielem banku. Na koniec musimy zawrzeć umowę o kartę kredytową City Simplicity.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Do końca 1 miesiąca po zawarciu umowy o kartę powinniśmy zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapisać się do Programu Priceless Specials wypełniając formularz rejestracyjny, który znajdziemy w serwisie CitiBank.

Natomiast w okresie 2 miesięcy po zawarciu umowy musimy dokonać kartą płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 1500 zł.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Za spełnienie warunków promocji otrzymamy 21 000 punktów w Programie Priceless Specials, które następnie możemy wymienić na nagrody, m.in. bon do wykorzystania na stacjach paliw Circle K, w sklepie Decathlon, RTV EURO AGD, Vistula, perfumeriach Douglas.  3400 punktów wymienimy na bon o wartości 50 zł, czyli za całą wartość punktów zyskamy bony o wartości ok 300 zł. Dodatkowo każde 800 punktów to bilet do kina Cinema City lub doładowanie 10 zł na kartę Play. Za całą wartość punktów otrzymać możemy również głośnik JBL

Nagroda zostanie nam przekazana na konto w Programie nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

DOKUMENTY