PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się 5 edycja promocji iKonta Biznes w Alior Banku zorganizowana przez portal Bankier.pl i Alior Bank, w której do zyskania mamy 200 zł za spełnienie prostego warunku wpływu na konto. Dodatkowo nawet do 1500 zł w stałej promocji konta. Zapraszamy do analizy promocji.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 22.07.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadali żadnego rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy dokonać rejestracji na stronie promocji poprzez wypełnienie formularza oraz wypełnić wniosek o konto iBiznes w Alior Banku. Następnie mamy 30 dni od przesłania wniosku, najpóźniej do 21.08.2019r na zawarcie umowy o prowadzenie konta.

Podczas wnioskowania musimy wyrazić niezbędne zgody.

Jakie warunki należy spełnić

Warunkiem, jaki musimy spełnić jest dokonanie wpłaty na nowo otwarte konto o łącznej wartości minimum 500zł w okresie 60 dni od zawarcia umowy o konto, jednak nie później niż do 20.10.2019 r. I to wszystko, nasze konto zostanie zasilone kwotą 200 zł.

Nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani  za pomocą wiadomości e-mail nie później niż do 30.11.2019r. Potem w ciągu 5 dni musimy wypełnić formularz podając w nim dane do przelewu nagrody. Nagroda zostanie nam wypłacona w  ciągu 14 dni od dnia poinformowania nas o uzyskaniu nagrody.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Przez 12 miesięcy możemy uzyskać premię w wysokości do 125 zł miesięcznie za wykonanie transakcji, które są premiowane przez bank. Premiowane są między innymi takie transakcje jak: przelewy do ZUS, US, przelewy SEPA, natychmiastowe, transakcje kartą…

Więcej informacji o promocji 1500 zł dla aktywnie korzystających iKonta Biznes znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-dla-aktywnie-korzystajacych-z-ikonta-biznes-w-alior-banku

Szczegóły o iKoncie Biznes

Więcej informacji o iKoncie Biznes zapraszamy do naszej analizy: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/alior-banku

Dokumenty