PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Rozpoczęła się kolejna edycja promocji w Santander Banku. Za otwarcie Konta Jakie Chcę lub Konta VIP i wpływ wynagrodzenia o wartości 1000 zł możemy zyskać do 200 zł. Zapraszamy do analizy promocji😊

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.04.2019r.    

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które w okresie od 1.04.2018 roku do 30.01.2019 roku nie były posiadaczami ani współposiadaczami żadnego konta osobistego w Santander Banku. Poniżej zapis z regulaminu promocji:

w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 30 stycznia 2019 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem żadnego konta osobistego prowadzonego w złotówkach, tj. rachunku płatniczego w banku organizatora (z wyłączeniem kont oszczędnościowych

Uwaga! Z promocji wyłączone są konta wspólne.

Jak przystąpić do promocji

Aby przystąpić do promocji musimy zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę z kartą płatniczą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą płatniczą Visa VIP.

Wraz z założeniem konta musimy podpisać umowę o dostęp do usług Santander online oraz wyrazić zgodę na elektroniczną formę kontaktu z Bankiem.

Ponadto aby wziąć udział w promocji musimy złożyć za pomocą strony Banku lub za pomocą infolinii banku pod numerem 1 9999 dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nasze nowo otwarte konto w promocji.

Jakie warunki należy spełnić

Gdy po złożeniu dyspozycji otrzymamy na nasze konto przelew w wysokości min 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS, zostanie nam przyznana nagroda w wysokości 50 zł. Nagrodę możemy zdobyć przez kolejne 4 miesiące. Łącznie możemy zyskać 200 zł.

Uwaga! W promocji nie są uwzględniane przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne oraz wpływy na inne konto niż podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Nagrody

Nagroda zastanie wypłacona na konto otwarte w promocji najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Nagrodę możesz zdobyć przez 4 miesiące o łącznej wartości 200 zł.  

Jeśli nie spełnimy warunków promocji w jednym z miesięcy, nie wyklucza nas to z promocji. Aby otrzymać nagrodę musimy mieć aktywne konto otwarte w promocji.

200 zł + 80 zł

Jeśli otworzymy konto z polecenia do końca lutego, możemy otrzymać dodatkowe 80zł. Więcej informacji tutaj: http://wybieramkonto.pl/80-zl-za-polecenie-konta-w-santander-bank-polska-200-zl-za-przelew-wynagrodzenia-dla-nowych-klientow

Dokumenty

Aktualizacja: 1 marca 2019r

Wraz z początkiem marca wystartowała III edycja programu poleceń w Santander. Zasady III edycji opisaliśmy tutaj: http://wybieramkonto.pl/80-zl-za-skuteczne-polecenie-konta-w-santander-bank-200-zl-za-przelew-wynagrodzenia-iii-edycja-programu