PROMOCJA ZAKOŃCZONA

W Millenium Banku rozpoczęła się sierpniowa edycja promocji karty kredytowej, w której tak jak w poprzednich edycjach zdobyć możemy 200 zł w gotówce do tego mamy rok bez opłaty za obsługę karty kredytowej. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 31.08.2019 roku lub do wyczerpania puli nagród- liczby 2000 sztuk. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje nas za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja jest dla nowych klientów banku, czyli dla osób, które od 1.01.2017 r nie posiadały karty kredytowej w Millenium Banku oraz nie były w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw musimy zawnioskować o wydanie karty kredytowej:  Millenium Mastercard Impresja, Millenium Visa Impresja, Millenium Mastercard Gold, Millenium Visa Gold lub Millenium Visa Alfa. Ponownie wybór kart w promocji został rozszerzony. Wniosek o kartę możemy złożyć poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku.

Jeśli spełniamy podstawowe wymagania ustalone przez Bank możemy zawrzeć umowę o kartę kredytową z limitem kredytowym dla kart Millenium Impresja- 3000 zł, natomiast dla karty Millenium Gold- 5000 zł.

Jakie warunki należy spełnić

Wystarczy, że w każdym z trzech miesięcy, odpowiednio do 30.09.2019r, 31.10.2019r oraz do 30.11.2019r  wykonamy kartą lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 200 zł.

Dodatkowym bonusem w promocji jest zwolnienie z opłaty za obsługę karty przez okres 12 miesięcy, jeśli w każdym z miesięcy wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagroda zostanie nam przekazana najpóźniej do 30.12.2019r na rachunek karty. W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Płacąc kartą kredytową Millenium Banku możemy skorzystać z moneybacków. Płacąc kartą Millenium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius

Natomiast posiadając kartę Millenium Alfa możemy liczyć na zwrot 5% wartości zakupów w sklepach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!