Za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie w Banku BNP Paribas, wykonywanie przelewów za pomocą bankowości internetowej oraz zapewnienie wpływów zdobyć możemy premię w wysokości 200 zł.  Wszystkie warunki promocji spełnimy bez wychodzenia z domu.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 4000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 6.04.2020 roku .

Dla kogo jest ta promocja

W promocji może wziąć udział nowy klient banku, czyli osoba, która na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 9 miesięcy nie posiadała ani współposiadała konta osobistego w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Zgłoszenia w promocji możemy dokonać poprzez przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego wraz z wymaganymi oświadczeniami dotyczącymi zaakceptowania regulaminu promocji, wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Organizatora promocji naszych danych osobowych w zakresie prowadzonej promocji oraz zgody na przekazanie przez Bank informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Następnie przez stronę promocji, z wykorzystaniem linka promocyjnego, składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej. Umowę o prowadzenie konta zawieramy najpóźniej do 27.04.2020r za pomocą kodu SMS w systemie Autenti.

Jakie warunki należy spełnić

Nagroda podzielona jest na dwie części, każda w kwocie 100 zł. Pierwsze 100 zł zdobędziemy za wykonanie 2 przelewów za pomocą bankowości internetowej oraz zapewnienie wpływu na kwotę 500 zł w kwietniu 2020r. Kolejne nagrodę w wysokości 100zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w maju 2020r, z tą tylko różnicą, że wpływ otrzymany na konto w maju musi wynieść, nie 500 zł, a 1000 zł.

Bank zastrzega, że w promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz przelewy natychmiastowe.

W promocji nie zostaną uwzględnione wpływy pochodzące z innych naszych rachunków prowadzonych przez bank oraz z rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych.

Nagrody

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail do dnia 20.05.2020r, natomiast o drugiej do 24.06.2020r.  Nagrody zostaną nam przekazane do końca miesiąca, w którym dostaniemy informację o ich przyznaniu. Aby odebrać pierwszą nagrodę, do 25.05.2020r. powinniśmy uzupełnić dane niezbędne do wypłacenia nagrody logując się na stronie wskazanej przez Organizatora promocji.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy