Trwa promocja Konta Jakie Chcę w Santander Banku we współpracy z serwisem eBroker. Za założenie konta oraz spełnienie naprawdę prostych warunków zyskać możemy premię w kwocie 200 zł. Dodatkowo, gdy skorzystamy z Programu Poleceń nasza premia wzrośnie o 50 zł. Sprawdź jakie warunki należy spełnić

AKTYWNA DO 15.04.2020r

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 15.04.2020r.    

Dla kogo jest ta promocja

W promocji możemy uczestniczyć, jeśli jesteśmy osobą pełnoletnią,  która od 05.03.2019r nie posiadała ani nie współposiadała rachunku osobistego w Santander Banku.

Jak przystąpić do promocji

Najpierw rejestrujemy się na stronie Serwisu, zakładamy swój profil oraz aktywujemy go za pomocą otrzymanego linka. Musimy również zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej.

W kolejnym kroku składamy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. za pośrednictwem linka udostępnionego w Serwisie oraz najpóźniej do dnia 30.04.2020r zawieramy umowę o prowadzenie konta.

Ponadto w trakcie wnioskowania o konto musimy wyrazić niezbędne zgody, między innymi na: kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym, na elektroniczny kanał kontaktu oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych.

Jakie warunki należy spełnić

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje nam już tylko wykonanie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych w każdym z dwóch następujących po sobie miesiącach po otwarciu konta oraz zapewnienie wpływu na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Oba warunki powinniśmy spełnić najpóźniej do 31.07.2020r. Za spełnienie każdego z warunków naliczona zostanie premia w kwocie 100 zł.

Nagrody

O spełnieniu przez nas warunków promocji Organizator poinformuje nas do dnia 10.08.2020 r w wiadomości e-mail. Po otrzymaniu informacji o nagrodzie, w ciągu 7 dni powinniśmy wypełnić formularz. Nagroda zostanie nam wypłacona do 31.08.2020r.

 50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Premię możemy z łatwością powiększyć otwierając konto z polecenia. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/50-zl-za-polecenie-konta-w-santander-nawet-300-zl-promocji-santander-i-serwisu-ebroker-pl

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA:

07 : 03 : 21 : 13
Skorzystaj z promocji!

 

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy