Zakładając Konto 360° lub Konto 360° Student w Millenium Banku oraz spełniając warunki promocji, które równocześnie zwalniają nas z opłat za prowadzenie konta, zyskamy premię w wysokości 200 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do 27.03.2020 r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, będących nowymi klientami banku, które na dzień rozpoczęcia promocji, czyli 13.02.2020r nie posiadały żadnego z produktów banku – nie są stroną jakiejkolwiek umowy z bankiem, nie są byłymi klientami Banku, którzy brali już udział w akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student oraz nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt banku. Poniżej zapis z regulaminu:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej  pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że do 27.03.2020r złożymy wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą debetową poprzez stronę promocji oraz do 31.03.2020r podpiszemy umowę o prowadzenie konta.

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne i przez telefon.

Jakie warunki należy spełnić

Do 30.06.2020r musimy aktywować aplikację mobilną Millenium Banku oraz w kwietniu, maju i czerwcu 2020r zasilić nasze konto sumą wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł i wykonać co najmniej 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

Spełnienie powyższych warunków gwarantuje nam również darmowe korzystanie z konta.

Uwaga! Bank nie uwzględni wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między naszymi rachunkami, transakcji niebędących zapłatą za towary i usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot płatności zwróconych na konto przed nabyciem nagrody.

Nagrody

Nagrodę dostaniemy na konto otwarte w promocji do dnia 20.07.2020 r.

Konto 360° i Konto 360° Student

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o kontach w Millennium Banku sprawdź nasze analizy – znajdziesz w nich szczegółowe opłaty i warunki.

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy