W wiosennej promocji karty kredytowej w Millenium Banku zyskamy 200 zł po spełnieniu warunków promocji oraz nawet do 760 zł zwrotu rocznie za płatności kartą. W sumie daje nam to nawet 960 zł przy spełnieniu wszystkich warunków i uzyskaniu max zwrotu za płatności 🙂

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 11.05.2020 r lub do wyczerpania puli nagród- 3 000 sztuk. O zakończeniu promocji Bank poinformuje za pomocą strony internetowej.

Dla kogo jest ta promocji

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1.01.2017 r nie posiadały karty kredytowej w Millenium Banku oraz nie były w procesie wnioskowania o rezygnację z karty.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o jedną z wymienionych kart kredytowych: Millenium Mastercard Impresja, Millenium Visa Impresja lub Millenium Visa Alfa oraz następnie zawrzemy umowę o kartę.

Zawnioskować o kartę powinniśmy poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku.

Jakie warunki należy spełnić

Warunek promocji jest niesamowicie prosty- musimy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę minimum 200 zł w okresie trzech kolejnych miesięcy. Jeśli zawnioskujemy o kartę w kwietniu, płatności wykonujemy w maju, czerwcu i lipcu 2020r. Natomiast składając wniosek w maju, płatności wykonujemy w czerwcu, lipcu i sierpniu 2020r.

Po przystąpieniu do promocji zostajemy automatycznie zwolnieni z opłaty miesięcznej za obsługę karty w każdym z 12 miesięcy, jeśli w każdym z miesięcy wykonamy minimum jedną płatność kartą.

Nagrody

Nagrodę Bank wypłaci nam do końca sierpnia 2020r dla wniosków złożonych w kwietniu lub do końca września dla wniosków złożonych w maju.

W momencie wypłaty nagrody musimy być nadal posiadaczami karty kredytowej.

Moneyback za płatności kartą – do 760 zł w skali roku

Dokonując zakupów kartą kredytową Millenium Banku możemy skorzystać z moneybacków.

Płacąc kartą Millenium Impresja dostaniemy 5% zwrotu w sklepach: Apart, Empik, Carrefour, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, Penny Black, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Oysho, Zara Home, UterQue, Stradivarius

Gdy jesteśmy posiadaczami karty Millenium Alfa możemy otrzymać zwrot 5% wartości zakupów w sklepach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!