W Banku Pekao SA możemy skorzystać z pierwszej edycji promocji karty kredytowej, w której premiowane jest wykonanie transakcji kartą. Wystarczy, że zapłacimy cztery razy kartą w każdym z trzech miesięcy, a premia w kwocie 200 zł zasili nasze konto. Ponadto zarobimy jeszcze 100 zł, gdy otworzymy Konto Przekorzystne, oraz 50 zł (wymienne na dowolną nagrodę), gdy zarejestrujemy swoją kartę w Programie Bezcenne Chwile. A oprócz tego w Programie Poleceń zarobimy nawet do 1500 zł.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 30 września 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe, ale wymagane jest otwarcie konta osobistego

DO ZDOBYCIA: 200 zł w gotówce

PROMOCJA AKTYWNA – POZOSTAŁO:

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do 30.09.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji możemy przystąpić, jeśli na dzień 1.04.2021 r nie podpisaliśmy żadnej karty kredytowej w Banku Pekao SA oraz do 31.05.2021 r zawrzemy umowę o konto osobiste w Banku – Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium.

Otwierając konto osobiste możemy skorzystać z promocji i zarobić dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj:

http://wybieramkonto.pl/kolejna-okazja-na-zdobycie-100-zl-w-premii-w-promocji-konta-przekorzystnego-w-banku-pekao-s-a-proste-warunki-promocji

Jak przystąpić do promocji

Musimy podpisać umowę o dowolną kartę kredytową Mastercard, wyrazić wymagane zgody marketingowe i zatwierdzić zapoznanie się z regulaminem promocji.

Oprócz tego, powinniśmy potwierdzić nasz udział w promocji składając odpowiedni załącznik (dostępny w regulaminie promocji) w oddziale Banku, poprzez infolinie lub w bankowości elektronicznej.

Jakie warunki należy spełnić

Bank wypłaci nam premię, gdy w każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu, kiedy założymy kartę wykonamy co najmniej cztery transakcje kartą. W ramach promocji nie zostaną uznane transakcje zwrotu oraz przelewów środków pieniężnych dokonanych w celach zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupu biletów w biletomatach.

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona do końca następnego miesiąca po spełnieniu przez nas warunków promocji. Jeśli płatności kartą wykonujemy w okresie lipiec- wrzesień nagrodę otrzymamy do 29.10.2021r.

 

 

Przydatne dokumenty

Pin It on Pinterest