PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Trwa druga edycja promocji konta firmowego Mój Biznes w Millenium Banku. Tym razem za założenie konta oraz aktywne z niego korzystanie otrzymać możemy 200 zł premii w gotówce. Zapraszamy do analizy promocji

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 30.06.2019 r lub do wyczerpania puli nagród – 1000 sztuk.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEID, którzy nie mają zawartej umowy z Bankiem o żaden produkt dla firm. Z promocji wykluczeni są również przedsiębiorcy, którzy otworzyli Konto 360° w promocji, a następnie odstąpili od umowy.

Jak przystąpić do promocji

Przystąpić do promocji możemy zakładając Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes poprzez aplikacją mobilną Banku– Millenet. Aby założyć konto firmowe musimy posiadać konto osobiste w Banku.

Ponadto musimy wyrazić niezbędne zgody: na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Jakie warunki należy spełnić

Premia w wysokości 200 zł zostanie nam wypłacona, jeśli w pierwszym i drugim miesiącu po założeniu konta wykonamy przelew do ZUS na kwotę minimum 200 zł oraz otrzymamy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Uwaga! Wpływem na Konto nie może być „wpływ z innych rachunków bankowych –indywidualnych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą (….) prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium T FI S.A.”

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona najpóźniej do 30.09.2019r na konto otwarte w promocji. Pamiętamy, że premię otrzymaną w ramach promocji musimy rozliczyć i opłacić podatek.

Dokumenty