Do tej pory w promocji karty kredytowej Citi Simplicity zdobyć mogliśmy nagrodę w formie bonu. W aktualnej promocji zyskamy 200 zł  w gotówce. Wystarczy, że założymy kartę oraz będziemy nią płacić w sklepach i internecie. Warunki są naprawdę proste

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 26 sierpnia 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 200 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

DO KIEDY TRWA PROMOCJA

Promocja obowiązuje do dnia 26.08.2020r.

DLA KOGO JEST TA PROMOCJA

Skorzystać z promocji możemy będąc nowym klientem Citi Banku, który od 1.07.2018r nie posiadał karty kredytowej w Citi Banku.

Dodatkowo składając wniosek o kartę kredytową powinniśmy spełnić warunki dotyczące wynagrodzenia:

  • jako klient indywidualny- musimy osiągać comiesięczny dochód netto w wysokości minimum 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące.
  • prowadząc działalność gospodarcza nasz dochód netto musi wynieść min 2500 zł miesięcznie, a nasza działalność musi być  prowadzona co najmniej 2 lata.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROMOCJI 

Biorąc udział  w promocji wypełniamy formularz kontaktowy poprzez stronę promocji, a następnie składamy wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity oraz na jego podstawie zawieramy umowę o kartę i dokonujemy jej aktywacji za pomocą aplikacji mobilnej Citi mobile.

Zawnioskować o kartę możemy na dwa sposoby- za pomocą strony internetowej lub w rozmowie z przedstawicielem Banku.

Ponadto w ciągu 10 dni od dnia złożenia wniosku powinniśmy dostarczyć do Banku dokument potwierdzający nasze dochody np. wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące. Dokument prześlemy online przez specjalną stronę Banku.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ

Po zawarciu umowy o kartę mamy do spełnienia dwa warunki. Po pierwsze do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę  powinniśmy zalogować się minimum jeden raz w bankowości internetowej Citi Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Po drugie do końca 3 miesiąca po zawarciu umowy musimy zapłacić kartą za zakupy w sklepach i internecie na kwotę 1500 zł.

Bank zastrzega, że nie uzna transakcji zwróconych, przelewów wewnętrznych, polecenia przelewu krajowego oraz transakcji szczególnych, to znaczy płatności za usługi w zakresie gier losowych, hazardowych, płatności w urzędzie pocztowym oraz za usługi w zakresie wymiany walut i środków płatniczych.

NAGRODY

Nagrodę otrzymamy na rachunek naszej karty najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji.

DOKUMENTY

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!