W promocji karty kredytowej w Banku BNP w zamian za założenie karty oraz wykonanie transakcji za jej pomocą zyskamy 200 zł w postaci e-bonu do sieci sklepów Carrefour. Ponadto uczestnicząc w promocji zyskamy darmową kartę przez rok oraz nawet 9200 punktów w Programie mamBONUS.

PROMOCJA W SKRÓCIE

TRWA DO: 28 luty 2021r

PULA NAGRÓD: nie

WARUNKI PROMOCJI: łatwe

DO ZDOBYCIA: 200 zł do wykorzystania w Carrefour

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy skorzystać do dnia 28.02.2021r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów Banku, którzy od dnia 1.09.2019r nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji powinniśmy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie skontaktuje się z nami pracownik Banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową. Pozostanie nam już tylko podpisanie umowy o kartę Mastercard Standard lub Mastercard Gold, co musimy zrobić najpóźniej do 28.02.2021r.

Jakie warunki należy spełnić

Gdy karta zostanie nam przyznana powinniśmy jeszcze wykonać nią płatności o łącznej wartości 1000 zł przez pierwsze 2 miesiące następujące po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę. Za każdy miesiąc spełnienia warunku promocji otrzymamy e-bon do wykorzystania w sieci Carrefour.

Transakcje bezgotówkowe akceptowane w ramach promocji:

  • płatności kartą za usługi lub towary w sklepach stacjonarnych, internetowych
  • operacje gotówkowe polegające na zleceniu przelewu środków pieniężnych z karty
  • wypłata gotówki kartą z bankomatu.

Nagrody

Nagrodę możemy odebrać w ciągu 2 miesięcy po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl. Nagroda zostanie nam udostępniona w ciągu 60 dni od momentu spełnienia przez nas warunków promocji.

Punkty w Programie Mam Bonus

5000 punktów na start zyskamy, gdy po zawarciu umowy o kartę, w ciągu 60 dni wykonamy cztery transakcje kartą o wartości co najmniej 50 zł.

Ponadto otrzymamy 200 pkt mamBONUS za rejestrację do programu mamBONUS na stronie mambonus.pl oraz 2 x 2000 punktów mamBONUS za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunek promocji, czyli wydamy 1000 zł w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy. Łącznie możemy zdobyć nawet 9200 punktów

Przydatne dokumenty

 

Pin It on Pinterest