Trwa 3 edycja promocji konta firmowego iKonta Biznes w Alior Banku we współpracy z serwisem murator.pl. Za założenie konta oraz spełnienie prostego warunku wpływu na konto, otrzymamy 200 zł w gotówce oraz miesięczny dostęp do wydania Murator. Nadal możemy powiększyć premię korzystając ze stałej promocji Alior Banku, w której do zdobycia nawet 1500 zł. Razem zyskać możemy nawet 1700 zł. Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja ważna jest do 14.11.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku– prowadzących działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, którzy w okresie 12 miesięcy (tzn. od 16.10.2018r) nie posiadali żadnego rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji musimy dokonać rejestracji na stronie promocji podając w formularzu nasz adres e-mail, a w następnej kolejności złożyć wniosek o konto firmowe – iKonto Biznes. Podczas składania wniosku wymagane jest wyrażenie niezbędnych zgód- przede wszystkim zgody na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia spełnienia przez nas warunków promocji. Pozostaje nam zawarcie umowy o prowadzenie konta, co musimy zrobić najpóźniej w ciągu 30 dni od przesłania wniosku o konto.

Jakie warunki należy spełnić

Warunek jest jeden i niezwykle prosty do spełnienia, bowiem wystarczy, że w terminie 60 dni od otwarcia konta, nie później niż do 15.02.2020r dokonamy wpłaty na konto o łącznej kwocie nie mniejszej niż 500 zł.

Nagrody

Informację o premii dostaniemy  za pomocą wiadomości e-mail do dnia 25.02.2020r. Potem w ciągu 5 dni musimy wypełnić formularz podając w nim dane do przelewu nagrody. Nagroda zostanie nam wypłacona w  ciągu 14 dni od dnia przekazania informacji o jej przyznaniu.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Przez 12 miesięcy możemy uzyskać premię w wysokości do 125 zł miesięcznie za wykonanie transakcji, które są premiowane przez bank. Premiowane są między innymi takie transakcje jak: przelewy do ZUS, US, przelewy SEPA, natychmiastowe, transakcje kartą…

Więcej informacji o promocji 1500 zł dla aktywnie korzystających iKonta Biznes znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-dla-aktywnie-korzystajacych-z-ikonta-biznes-w-alior-banku

Szczegóły o iKoncie Biznes

Więcej informacji o iKoncie Biznes zapraszamy do naszej analizy: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/alior-banku

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy