Rozpoczęła się VI edycja promocji zorganizowana przez portal Bankier.pl we współpracy z Alior Bankiem. Za założenie iKonta Biznes i spełnienie prostego warunku do zyskania mamy premię w wysokości 200 zł. Dodatkowo możemy otrzymać nawet do 1500 zł w stałej promocji konta od Alior Banku.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Do promocji możemy przystąpić do 15.10.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców, którzy na dzień przed przystąpieniem do promocji nie posiadali żadnego rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP.

Jak przystąpić do promocji

W promocji powinniśmy zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto firmowe w Alior Banku- iKonto Biznes wyrażając wymagane zgody. Następnie do 14.11.2019r mamy czas na zawarcie umowy o prowadzenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

Premia w kwocie 200 zł zostanie nam przyznana, jeśli w terminie 60 dni od otwarcia konta, nie później niż do 13.01.2020r dokonamy wpłaty na konto o łącznej kwocie nie mniejszej niż 500 zł.

Nagrody

Informację o przyznaniu nagrody dostaniemy najpóźniej do 28.02.2020 r za pośrednictwem wiadomości e-mail. Potem w ciągu 5 dni musimy wypełnić formularz podając w nim dane do przelewu nagrody. Nagroda zostanie nam wypłacona w  ciągu 14 dni od dnia od przekazania informacji o jej uzyskaniu.

Pamiętajmy, że otrzymaną nagrodę w ramach działalności gospodarczej musimy samodzielnie rozliczyć, opłacając podatek.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Przez 12 miesięcy możemy uzyskać premię w wysokości do 125 zł miesięcznie za wykonanie transakcji, które są premiowane przez bank. Premiowane są między innymi takie transakcje jak: przelewy do ZUS, US, przelewy SEPA, natychmiastowe, transakcje kartą…

Więcej informacji o promocji 1500 zł dla aktywnie korzystających iKonta Biznes znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-dla-aktywnie-korzystajacych-z-ikonta-biznes-w-alior-banku

Szczegóły o iKoncie Biznes

Więcej informacji o iKoncie Biznes zapraszamy do naszej analizy: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/alior-banku

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!