Rozpoczęła się kolejna edycja promocji zorganizowanej przez portal Bankier.pl we współpracy z Alior Bankiem, w której za założenie konta firmowego iKonta Biznes zyskamy 200 zł premii. Dodatkowo zarobimy, biorąc udział w stałej promocji Banku, nawet 1500 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Do kiedy trwa promocja

Promocja aktywna jest do 23.03.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Do promocji przystąpić mogą nowi klienci banku, którzy prowadzą działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i nie posiadali rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP. Posiadanie rachunków indywidualnych nie wyklucza z promocji.

Jak przystąpić do promocji

W pierwszym kroku rejestrujemy się na stronie promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz składamy wniosek o konto firmowe – iKonto Biznes. Następnie w ciągu 30 dni od złożenia wniosku, najpóźniej do 22.04.2020r zawieramy umowę o prowadzenie konta.

Wnioskując o konto musimy wyrazić niezbędne zgody – między innymi zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia spełnienia przez nas warunków promocji.

Jakie warunki należy spełnić

W terminie 60 dni od otwarcia konta, najpóźniej do dnia 21.06.2020r musimy dokonać wpłaty na konto o łącznej kwocie minimum 500 zł.

Nagrody

O nagrodzie będziemy poinformowani za pomocą wiadomości e-mail do dnia 31.07.2020r. Potem mamy 5 dni na wypełnienie formularza podając w nim dane niezbędne do przekazania nagrody. Nagrodę otrzymamy w ciągu 14 dni od dnia poinformowania o jej przyznaniu.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Z iKontem Biznes zarobimy miesięcznie do 125 zł więcej, a rocznie nawet 1500 zł, gdy weźmiemy udział w stałej promocji Banku. Więcej informacji o promocji 1500 zł dla aktywnie korzystających iKonta Biznes znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-dla-aktywnie-korzystajacych-z-ikonta-biznes-w-alior-banku

Szczegóły o iKoncie Biznes

Więcej informacji o iKoncie Biznes zapraszamy do naszej analizy: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/alior-banku

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 3.5 / 5. Ilość ocen: 2

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy