W promocji zorganizowanej przez portal Bankier.pl we współpracy z Alior Bankiem do zdobycia premia w kwocie 200 zł. Wystarczy, że prowadząc działalność gospodarczą założymy konto firmowe iKonto Biznes oraz spełnimy prosty warunek wpływu na konto. Dodatkowo w stałej promocji Banku możemy zyskać nawet 1500 zł za wykonywanie określonych transakcji.  Zapraszamy do analizy promocji.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

 

Do kiedy trwa promocja

Promocja ważna jest do 31.12.2019r.

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku– prowadzących działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, którzy nie posiadali rachunku firmowego w Alior Banku dla danego numeru NIP. Posiadanie rachunków indywidualnych nie wyklucza z promocji.

Jak przystąpić do promocji

Na początku dokonujemy rejestracji na stronie promocji oraz składamy wniosek o konto firmowe – iKonto Biznes wyrażając niezbędne zgody – między innymi zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia spełnienia przez nas warunków promocji. Następnie w ciągu 30 dni od złożenia wniosku o konto zawieramy umowę o prowadzenie konta.

Jakie warunki należy spełnić

Po przystąpieniu do promocji pozostaje nam do spełnienia jeszcze jeden warunek-  w terminie 60 dni od otwarcia konta, jednak nie później niż do 30.03.2020r musimy dokonać wpłaty na konto o łącznej kwocie nie mniejszej niż 500 zł.

Nagrody

O przyznanej premii zostaniemy poinformowani  za pomocą wiadomości e-mail do dnia 30.04.2020r. Następnie w ciągu 5 dni musimy wypełnić formularz podając w nim dane do przelewu nagrody. Nagroda zostanie nam wypłacona w  ciągu 14 dni od dnia przekazania informacji o jej przyznaniu.

1500 zł za aktywne korzystanie z konta iKonta Biznes

Możemy dodatkowo zarobić z iKontem Biznes przystępując do stałej promocji Banku, w której możemy uzyskać premię za wykonywanie określonych transakcji, takich jak: przelewy do ZUS, US, przelewy SEPA, natychmiastowe, transakcje kartą i inne. Miesięcznie możemy zarobić 125 zł, a premię zdobyć przez 12 miesięcy, co dać może nawet 1500 zł w skali roku.

Więcej informacji o promocji 1500 zł dla aktywnie korzystających iKonta Biznes znajdziesz tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-1500-zl-dla-aktywnie-korzystajacych-z-ikonta-biznes-w-alior-banku

Szczegóły o iKoncie Biznes

Więcej informacji o iKoncie Biznes zapraszamy do naszej analizy: http://wybieramkonto.pl/konto-firmowe/alior-banku

Dokumenty

Pozostaw swoją ocenę! Pomożesz innym

Na ile gwiazdek oceniasz promocję

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Jeszcze nikt nie oceniał. Oceń pierwszy