W kolejnej promocji Konta Jakie Chcę w Santander Banku zyskamy wyższą premię w wysokości 200 zł za spełnienie tych samych, co we wcześniejszej edycji warunków. Dodatkowo naszą premię z łatwością powiększymy o 50 zł, gdy w trakcie wnioskowania o konto podamy kod polecenia. Oprócz tego w skali roku możemy zyskać nawet 300 zł zwrotu za rachunki. W sumie daje to nam nawet 550 zł 🙂

PROMOCJA W SKRÓCIE

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
  • Trwa do: 30 września 2020r
  • Pula nagród: nie
  • Do zdobycia: 200 zł w gotówce
  • Warunki promocji: łatwe

Do kiedy trwa promocja

Z promocji możemy przystąpić do 30.09.2020r.

Dla kogo jest ta promocja

Z promocji możemy skorzystać, gdy jesteśmy osobą pełnoletnią i od 01.09.2019r do dnia otwarcia konta nie posiadaliśmy ani nie współposiadaliśmy rachunku osobistego w Santander Banku.

Ponadto Bank zastrzega, że w promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1.04. 2019 r. brali udział w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych.

Jak przystąpić do promocji

Wystarczy, że zawnioskujemy o otwarcie Konta Jakiego Chcę lub Konta Jakiego Chcę dla Młodych za pośrednictwem strony promocji. Karta debetowa nie jest wymagana w promocji. Następnie na podstawie wniosku podpiszemy umowę o konto. Umowę zawrzemy podczas kontaktu wideo z doradcą Banku lub podczas wizyty kuriera. Na sfinalizowanie umowy mamy czas najpóźniej do dnia 15.10.2020r

Bank wymaga od nas również podania numeru telefonu i adresu e- mail oraz wyrażenia zgód na: kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym, na elektroniczny kanał kontaktu oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych.

Jakie warunki powinniśmy spełnić

Po zawarciu umowy o konto pozostaje nam spełnienie 3 warunków przez okres 3 miesięcy, a mianowicie powinniśmy:

  • wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

Regulamin precyzuje, że warunki promocji możemy zacząć spełniać w miesiącu, w którym założymy konto lub kolejnym. Czyli, jeśli konto założymy we wrześniu, warunki spełniamy od września lub października 2020r. 

Nagrody

Nagroda zostanie nam wypłacona do dnia 15.02.2021r na konto otwarte w promocji.

50 zł – za otwarcie konta z polecenia

Premię powiększymy o kolejne 50 zł, gdy podczas zakładania konta podamy kod polecenia otrzymany od znajomego. Więcej o warunkach Programu Poleceń dowiemy się tutaj:

Moneyback 1% za płatności za rachunki

W ofercie Konta Jakiego Chcę obowiązuje stała oferta w postaci zwrotu na konto 1% kwoty za płatności rachunków za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Maksymalnie w skali roku zyskać możemy zwrot nawet 300 zł.

Dokumenty

Pin It on Pinterest

Udostępnij promocję swoim znajomym!