PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna nagroda do zdobycia, tym razem w promocji Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat w Banku BNP Paribas. Za założenie konta oraz aktywne z niego korzystanie zyskamy e-kartę upominkową do sieci sklepów H&M o wartości 200 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji.

Do kiedy trwa promocja

Promocja trwa do momentu wyczerpania puli nagród – liczby 1000 rejestracji, jednak najpóźniej do 31.07.2019 roku .

Dla kogo jest ta promocja

Promocja przeznaczona jest do nowych klientów banku- osób, które na dzień składania wniosku oraz w okresie ostatnich 12 miesięcy nie posiadały ani współposiadały konta osobistego w Banku BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank. Okres karencji nie jest długi.

Jak przystąpić do promocji

Przystępując do promocji powinniśmy przesłać formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości internetowej przez Internet za pomocą linka promocyjnego. Wniosek musimy złożyć najpóźniej do dnia  31.07.2019r, a podpisać umowę do 14.08.2019r.

Jakie warunki należy spełnić

Nagrodę w promocji stanowi e-karta upominkowa o wartości 200 zł, którą możemy wykorzystać w sieci sklepów H&M. Aby ją otrzymać musimy spełnić dwa warunki: do dnia 31.08.2019 r dokonać aktywacji aplikacji GOmobile oraz w miesiącu następującym po miesiącu, w którym aktywujemy aplikację wykonać 3 płatności kartą na wartość minimalną 300 zł.

Uwaga! W promocji nie zostaną uwzględnione następujące transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ponadto w promocji wyłączone są operacje dokonane za pośrednictwem płatności internetowych: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay).

Nagrody

Informację o uzyskaniu nagrody dostaniemy mailowo najpóźniej do 17 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji, a nagroda zostanie nam przekazana do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o jej przyznaniu. Czas na wykorzystanie nagrody mamy do 30.03.2021 r.

Pamiętajmy, że na dzień wypłacenia nagrody musimy posiadać aktywne konto założone w promocji wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej. Promocja nie łączy się z promocją Konta osobistego z Kartą Otwartą na Dzisiaj oraz z Kartą Otwartą na Świat.

Karta Otwarta na eŚwiat

Zakładając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat zyskamy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz ubezpieczenie Cyber Pomoc – zapewniające ochronę naszych danych w Internecie. Równocześnie zapłacimy 6 zł miesięcznie za korzystanie z karty. Pozostałe opłaty są takie same, jak w Karcie Otwartej na Dzisiaj. Więcej informacji o koncie i karcie znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste/bnp-paribas

Dodatkowe 400 zł

Dodatkowo, jeśli chcemy założyć kartę kredytową, możemy wziąć udział w równoległej promocji Banku, w której za założenie karty kredytowej zyskać możemy 400 zł do wykorzystania w sieci sklepów morele.net. Promocja trwa do końca maja. Więcej informacji o promocji znajdziemy tutaj: http://wybieramkonto.pl/nawet-400-zl-w-do-wykorzystania-w-sklepie-morele-net-z-karta-kredytowa-bnp-paribas

Dokumenty